برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده:رویانیان در خاکریز حریف کری می خواند

پنجشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:اگر شادمان نمی کنند نمک روی زخممان نپاشند.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

علی فتح الله زاده در حاشیه تمرین روز پنجشنبه استقلال درباره حضور محمد رویانیان در تمرین آبی‌ها عنوان کرد:مگر بد است که ما باعث شویم که شما رسانه‌ها فیلم بگیرید و بازارتان داغ شود.

وی ادامه داد:اگر کری می خوانیم چون دوست داریم هیجان بیاید.سردار شخصیت برجسته ای است.ما هم به نوبه خودمان سعی کردیم کارهایی در این سالها بکنیم.البته اگر کری نباشد فوتبال به درد نمی خورد.در تئاتر هر چه سکوت کنید بهتر است اما در استادیوم اینطور نیست و هر چقدر داد بزنیم بهتر است.حالا یک مطلبی نوشته شده است و وقتی قطره ای به دریا تبدیل می شود لازم است دوستان به ما فرصت بدهند تا اصلاح کنیم.هر کسی می تواند اشتباه کند و ما هم عاری از اشتباه نیستیم.

مدیرعامل استقلال درباره انتشار مطلبی در یکی از روزنامه‌ها گفت:این مقاله را وقتی صبح امروز خواندم خیلی ناراحت شدم.وقتی قلم دست من بود این آقا به دنیا که مطلب را نوشته به دنیا نیامده بود.ما از بیت المال چه گرفتیم؟همین دیشب چون پول کم آمده بود سند گذاشتم و چک شخصی دادم و شبانه ۵۰۰ میلیون از دوستان قلعه نوعی گرفتیم.

وی افزود:از آقای روجانی تقاضا می کنم به این مساله رسیدگی کند که چطور در روزنامه دولت اینطوری ما را می زنند.اصلا پس از دربی ما را بردارند.استقلال چیزی برای ما ندارد.یک روز می نویسند قرارداد ترکمنچای،چرا ما را این قدر اذیت می کنند؟ما که باید مردم را شاد کنیم اینطور برخوردی می کنند.من اگر وزیر ورزش بگوید پس از بازی با پرسپولیس می روم.حرفم این است اگر شادمان نمی کنند نمک روی زخممان نپاشند.

فتح الله زاده تاکید کرد:این کمپ ۲۰۰ میلیارد می ارزد.فردا باید بازی کنیم و این روحیه ماست.هواداران تنهایمان نگذارند تا اینها ببینند ما هوادار داریم.تا به امروز ۱۳ میلیارد و شصصد میلیون خرج کردم ویک میلیارد از دولت گرفتم.بعد باید توهین بشنوم؟

وی درباره اینکه رویانیان گفته است پرسپولیس برنده دربی است گفت:اینجا سردار در خاکریز دشمن است و او کری می خواند. ما هم می گوییم می برد.عیبی ندارد گفتنش برای ایشان و بردنش برای ما.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391