برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی:فتح‌الله‌زاده شروع میکند و میگویدبی‌تقصیرم

شنبه، ۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۱ — فارس

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیرعامل استقلال همه چیز علیه رویانیان را شروع می‌کند و بعد می‌گوید که بی‌تقصیر است.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی در واکنش به اظهارات علی فتح‌الله‌ازده اظهار داشت: همه می‌دانند که چه کسی ماجرای پرسپولیس و بحث رویانیان و فتح‌الله‌زاده را شروع کرد. برخی‌ها بر سر تمریناتشان با هواداران صحبت کردند اما درباره پرسپولیس بود.

وی افزود: همه می‌دانند که رویانیان این ماجرا را شروع نکرده و من هم صلاح نیست که بخواهم درباره اظهارات فتح‌الله‌زاده واکنش نشان دهم چون نمی‌خواهم جواب ایشان را بدهم اما وقتی می‌بینم این هجمه‌ها علیه مدیرعامل شده این کار را می‌کنم. رویانیان این همه خرج را برای چه انجام داده؟ آیا او هزینه کرده که بدهی بگذارد؟ او حتماً بدهی را به خاطر پرسپولیس زیر بارش رفته ، پس به جای تقدیر نباید درباره او این حرف‌ها را زد.

پنجعلیتاکید کرد: نیاز به هدیه دادن جام از کسی نداریم و خودمان می‌توانیم که چطوری جام بگیریم و نیاز به این مسائل نداریم. پس بهتر است حالا که ما درباره تیمی صحبت نمی‌کنیم درباره ما هم صحبت نکنند. ما نمی‌گوییم کههمه چیز ما خیلی خوب بوده اما اگر هزینه‌ای شده فقط به خاطر اینکه پرسپولیسسربلند باشد. اگر ما هزینه نمی‌کردیم کسانی دیگر این هزینه را می‌کردند. به نظر من برخی از اظهارات مدیرعامل آبی‌ها در شان ایشان نیست که ما بخواهیم جواب بدهیم. اگر سرپرستیا هرکسی از باشگاه ما حرف زده، اول خودشان همه چیز را شروع کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391