برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: به ۳ دلیل صادقیان و مسلمان قلیان نکشیده‌اند

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۲۴

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ۳ دلیل وجود دارد که صادقیان و مسلمان قلیان نکشیده‌اند.

محمد رویانیان

محمد رویانیان که با برنامه تلویزیونی ۹۰ گفت‌وگو می‌کرد، با انتقاد از متهم کردن ۲ بازیکن پرسپولیس به استفاده از قلیان اظهار داشت: این ۲ نفر، بازیکنان جوان و ملی ما هستند. علیرضا منصوریان اعلام کرده که مسلمان و صادقیان قلیان نکشیده‌اند و هم‌اتاقی آنان هم اعلام کرده این ۲ بازیکن ساعت ۲۱:۳۰ به تهران بازگشته‌اند.

وی افزود: علاوه بر این مدیر کافی شاپ نیز قلیان کشیدن مسلمان و صادقیان را تکذیب کرده است. بنابراین ۳ دلیل برای اینکه نشان دهد این ۲ بازیکن قلیان نکشیده‌اند وجود دارد. اکنون چرا فضایی به این سنگینی را به راه انداخته‌اید و نام اشخاص را به این شکل مطرح می‌کنید؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات مجری برنامه ۹۰ مبنی بر اینکه اسامی این ۲ بازیکن را علیپور مطرح کرده است، تصریح کرد: علیپور چه کاره است؟ مگر او خودش آنجا بوده و قلیان کشیده است؟ وقتی سرمربی تیم گفته این ۲ بازیکن نبودند، چرا باید به آنها بی‌حرمتی کنیم؟ همانطور که گفتم، اظهارات منصوریان، هم‌اتاقی مسلمان و صادقیان و تکذیب مدیر کافی شاپ هتل ۳ دلیلی است که بی‌گناهی بازیکنان پرسپولیس را نشان می‌دهد.

رویانیان در ادامه با انتقاد از کارشناس داوری برنامه ۹۰ خاطرنشان کرد: چرا کارشناس داوری قسم می‌خورد و می‌گوید خدا شاهد است که بازیکن فولاد قصد زدن توپ با دست را نداشته است؟ شما از کجا می‌دانید که این بازیکن اراده داشته یا نه و کجا عنصر معنوی در فوتبال آمده است؟ اگر یکی با ماشین به کسی بزند از او سوال نمی‌کنند که عمدی بوده یا غیر عمد بلکه باید جوابگو باشد. در اینجا هم بازیکن چه قصور داشته یا نه اما هند انجام شده است.

وی همچنین به حضور خداداد افشاریان در دپارتمان داوری اشاره و از او خواست تا از همکارانش دفاع بی‌دلیل نکند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: صداوسیما در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین انجام کارهای فرهنگی نقش بسیاری داشته است. من هم معتقدم قلیان کشیدن توسط یک بازیکن ملی‌پوش جرم است اما وقتی ۳ دلیل برای تبرئه این ۲ بازیکن وجود دارد باید دامن آنها را از این اتهام پاک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391