برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: بازیکنان بدانند دربی جای نق زدن نیست

چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۳ — مهر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اتفاقی که پیرامون بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه به خاطر مسائل مالی رخ داد گفت: هواداران پرسپولیس از بازیکنانی که قبل از دربی این مسائل را مطرح کنند و جو ناامیدی و یاس را بوجود بیاورند متنفر هستند. بازیکنان باید بدانند که روزهای قبل از دربی جای ایراد گرفتن و نق زدن نیست.

محمد رویانیان که پس از حضور در محل تمرین پرسپولیس با اعتصاب بازیکنان این تیم به خاطر مشکلات مالی مواجه شده بود، پس از این اتفاقات در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: دربی یک بازی ویژه و حیثیتی برای همه هواداران است و برای آنها هیچ چیز مهمتر از پیروزی در این بازی نیست.

وی افزود: برای بازیکنان هم باید مهم این باشد که در این بازی به پیروزی برسند و باعث خوشحالی هواداران شوند. در این شرایط پول و هیچ چیز دیگری مهم نیست. هواداران هم باید روز جمعه به ورزشگاه بیایند و از بازیکنان حمایت کنند و به تشویق آنها بپردازند تا همه باهم بتوانیم در این بازی مهم و حیثیتی به پیروزی برسم.

محمد رویانیان در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که اتفاقات امروز و اعتصاب بازیکنان روی بازی روز جمعه تاثیر نخواهد گذاشت گفت: بازی جمعه باید نمایش خانواده بزرگ پرسپولیس و توانمندیهای بازیکنان و هواداران این باشگاه باشد. الان وقت نق زدن و ایراد گرفتن نیست و هیچکس حق ندارد مسائلی مثل پول و نبودن در لیست و اتفاقات دیگر را بهانه کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: هواداران پرسپولیس بدشان می آید که کسی بیاید قبل از دربی این حرف‌ها را مطرح کنند. بازیکنان باید بدانند که این بدترین اتفاق است و هواداران از این حرکات متنفر هستند و بدشان می آید که کسی قبل از دربی حرف های ناامید کننده بزند و برای بقیه هم ناامیدی و یاس ایجاد کند.

وی افزود: برای هواداران این بازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بازیکنان باید با غیرت و تعصبی که می دانم همه آنها دارد در این بازی به میدان بروند و به پیروزی برسند. این بازی جای این است که همه با شرف و غیرت به میدان بروند و برنده از زمین خارج شوند. همه باید اختلاف نظرها و مشکلات را کنار بگذارند و تنها به فکر پیروزی تیم باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391