برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: اگر یکی از شروطم عملی شود با انرژی بیشتری کار می‌کنم

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — ایسنا

محمد رویانیان می‌گوید اگر یکی از شروطش برای ماندن در پرسپولیس عملی شود با انرژی بیشتری کار می‌کند.

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، درباره احتمال تشکیل نشست هیات مدیره در وزارت ورزش و بررسی شرایط او برای ماندن در این باشگاه اظهار کرد: من از این موضوع اطلاع نداشتم و از زبان شما می‌شنوم. منتظر تصمیم آنها هستم. فکر می‌کنم در بیانیه‌ای که صادر شد ما کمترین درخواست را از هیات مدیره و وزارتخانه داشتیم.

او ادامه داد: من رویانیان چیزی نمی‌خواهم. همه نگرانی و دغدغه من برای باشگاه است. این حق پرسپولیس و هوادارانش است که تکلیف مسائل مالی‌اش از سوی وزارتخانه مشخص شود.

رویانیان درباره حمایت ۸۳ پیشکسوت باشگاه از خود گفت: همین من را بیشتر نگران می‌کند. ما اگر بنا شد که بمانیم باید مشکلات باشگاه را درست کنیم. اگر من بمانم اما بازهم موانعی برای حل مشکلات سر راه باشد پس ماندن ما چه فایده‌ای دارد؟ باز هم می گویم برای خودم نمی خواهم بمانم بلکه پرسپولیس نیاز به حل مشکلاتش دارد.

او با بیان اینکه دو گزینه مدنظر خود برای پیوستن به هیات مدیره را فعلا اعلام نمی‌کند به ایسنا گفت: بعدا نام این دو نفر را به وزارت ورزش اعلام می کنم. باید ببینیم تصمیم وزارتخانه چیست. اگر یکی از خواسته‌های من عملی شود و قرار باشد من بمانم با انرژی بیشتری کار می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391