برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان وزارت ورزش را تهدید کرد،جرات برکناری من را ندارید

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۰ — گل

این دیگر تیر آخر محمد رویانیان بود که به سمت وزیر و معاونانش شلیک کرد. بی پولی های اخیر او را مجاب کرد تا سرانجام در عرصه رسانه بگوید اگر جرات دارید من را بردارید

این برای نخستین بار است که محمد رویانیان صریحا در مورد وزیر ورزش حرف می زند و بدون هیچ محافظه کاری ای می گوید مسبب اصلی مشکلات امروز پرسپولیس وزارت خانه متبوع اوست. مدیرعامل پرسپولیس امروز در چند مصاحبه با خبرگزاری های مختلف کدهایی را داد مبنی بر خروج احتمالی اش از باشگاه پرسپولیس. البته او دیگر از کلمه استعفا استفاده نکرد اما وعده داد بعد از بازی با گسترش فولاد با هواداران در این باره حرف می زند. اما نکته عجیب مصاحبه رویانیان حمله به وزارت ورزش بود. او در این باره گفت:« وزارت ورزش همین هست که می‌بینید. آنها پول نداده، نمی‌دهند و ما را نمی‌خواهند. مشخص است که وزارت ورزش مرا نمی‌خواهد. آنها از همه طرف به ما فشار می‌آورند و از بالا و پایین و پشت سر ما را می‌زنند.» او سپس مدعی شد آنچه موجب شده تا امروز بر مسند کار باقی بمانده وحشت وزارت خانه از رفتنش است:« وزارت ورزش نمی‌خواهد مسئولیت رفتن مرا قبول کند و این باعث تاسف است که یک دستگاه دولتی و رسمی از چنین موضوعی وحشت و ترس دارد. آنها شهامت ندارند که بگویند فلان مدیر را نمی‌خواهیم و او را آزاد کنیم تا برود.» او در ادامه گفت:« وزارت ورزش باید شجاعانه و رسمی حرفش را بزند و مسئولیتش را بپذیرد. واقعا متاسفم که رک و پوست کننده‌ حرفشان را نمی‌زنند و مسئولیت قبول نمی‌کنند. مگر نمی‌گویید من منصوب دولت هستم، پس مرا بردارید. مسئولان وزارت ورزش نه با من حرف می‌زنند، نه کمک می‌کنند و نه استعفایم را می‌پذیرند. این کارها به چه معنی است؟»

این دیگر تیر آخر محمد رویانیان بود که به سمت وزیر و معاونانش شلیک کرد. بی پولی های اخیر او را مجاب کرد تا سرانجام در عرصه رسانه بگوید اگر جرات دارید من را بردارید و یا اگر نمیخواهید این کار را کنید دست کم اجازه پیش بردن کارهای اقتصادی ام را بدهید.

حالا باید دید واکنش وزیر به این صحبت‌ها چه خواهد بود. البته رویانیان هم زمان را میشناسد که هم اینک این حرف‌ها را می زند اگر زمان احمدی نژاد اینچنین صحبت می کرد قطعا شخص رئیس جمهور وارد باشگاه پرسپولیس می‌شد و برای رویاینان و برکناری اش اقدام می کرد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391