برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان: صحبت‌های منتشر شده از قول من درباره علی دایی کذب محض است

یکشنبه، ۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۶ — فارس

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت‌هایی که امروز از قول من علیه علی دایی منتشر شده کذب محض است و حتما آن را پیگیری می‌کنم.

پیام صادقیان

پیام صادقیان ، درخصوص مطلب منتشر شده از قول خودشدرباره اینکه او گفته علی دایی به خاطر ثروتش مشهور شده، نه به خاطر فوتبالش گفت: از قول من نوشته‌اند که علی دایی به خاطر ثروت معروف شده نه فوتبالش. من باید بگویم که اصلا چنین حرفی را نزده‌ام. من درباره علی دایی اصلا مصاحبه نکرده‌ام فقط چند روز پیش به خانه من آمدند و از من عکاسی کردند. من نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید. من این حرف را نزدم و اصلا چنین مصاحبه‌ای را انجام نداده‌ام. مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنم و از کسانی که این مطلب را منتشر کرده‌اند به طور حتم شکایت خواهم کرد.

وی ادامه داد: من هیچ مشکلی ندارم که بخواهم پشت‌سر علی دایی حرف بزنم بی‌خود و بی‌جهت می‌خواهند من، علی دایی و پرسپولیس را به حاشیه ببرند. من نمی‌دانم که چرا این کارها را انجام می‌دهند علی دایی با ما دوست و رفیق است و رابطه ما بیشتر از مربی و بازیکن است ما فوق‌العاده رابطه نزدیک با هم داریم.من نمی‌دانم این حرف‌ها را برای چه می‌زنند و چرا از طرف من این صحبت‌ها را مطرح کردند.

صادقیان ادامه داد: من خودم از خواندن این مطلب شاخ درآوردم چون صحبت‌هایی که از قول من درباره علی دایی مطرح شده بود دروغ و کذب بود. مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنم و از کسانی که این دروغ‌ها را از قول من منتشر کرده‌اند شکایت خواهم کرد.

بازیکن تیم پرسپولیس درخصوص اینکه چرا قبل از دربی این موضوعات درباره پرسپولیس منتشر می‌شود اظهار داشت: وقتی این صحبت‌ها را من انجام نداده‌ام از قول من منتشر کرده‌اند و می‌خواهند تیم ملی امید را مقابل پرسپولیس قرار دهند مشخص است که اینها همه دلیل است که می‌خواهند پرسپولیس را به حاشیه ببرند من نمی‌دانم چرا این کارها را می‌کنند می‌خواهند من، پرسپولیس و علی دایی را به حاشیه ببرند اینها چشم ندارند موفقیت‌های پرسپولیس را ببیند چراکه ما در صدر جدول هستیم و بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهیم. من از کیش به تهران برگردم این موضوع را پیگیری خواهم کرد و تا آخر این شکایت می‌روم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391