برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان یک فرگوسن میخواهد

شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۲ — روزنامه ایران ورزشی

او را یکی از استعدادهای تراش نخورده فوتبال ایران می‌دانند. پسرکی که در تیم دوست داشتنی علی دوستی در کنار مردانی چون امید عالیشاه و کاوه رضایی چهره شد و با بازوبند کاپیتانی تیم همچون نگین انگشتری تیم نوجوانان می‌درخشید.

پیام صادقیان

پیام صادقیان بعد از آن روزها به سرعت پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرد و خیلی زود در سطح اول فوتبال ایران جایی برای خود دست و پا نمود و بعد از درخشش در ترکیب ذوب آهن، حالا پیراهن پرسپولیس را بر تن دارد و آنقدر بااستعداد هست که در فصل جاری و در میان ستارگان ریز و درشت قرمزها توانسته مرد اصلی و تعیین کننده باشد.

درخشش او در پرسپولیس آنقدر چشم نواز بوده که بتوان برای او آینده‌ای درخشان متصور بود اما پیام در کنار غنای فنی و تکنیکی اش، به شدت مستعد حاشیه است و این حاشیه در فصل جاری گاه و بیگاه بسان یک ترمز در مسیر پیشرفت او عمل کرده. رفتاری که او روز گذشته در دربی و در همان دقایق ابتدایی انجام داد و فریادهایش بر سر خلعتبری، نشان داد که صادقیان تا چه اندازه بر لبه پرتگاه قرار گرفته. پرتگاهی که می‌تواند استعداد پیام با همه چشم نوازی و غنایش را یکسره ببلعد و نابود کند. صادقیان برای گذر از سد این حاشیه‌ها نیاز به تادیب و تربیت دارد. او یک مربی که نه، یک معلم می‌خواهد. معلمی که نظیر آن را در فوتبال ایران نداریم. معلمی از جنس سرالکس فرگوسن که در طول نزدیک به سه دهه امپراتوری‌اش در منچستریونایتد، بر پایه همین اصول مدیریت کرد و با همین رویکرد برخی از بااستعدادترین ستاره‌های جزیره را تادیب و هدایت نمود و البته به اوج رساند.

از رایان گیگز گرفته تا دیوید بکام و این اواخر وین رونی. پیام صادقیان از بسیاری جهات چه فنی و چه اخلاقی شباهتی عجیب با وین رونی دارد و برای کنترل او باید فرگوسن در مارکت ایرانی یافت. فرگوسنی که از رونی بااستعداد اما پرحاشیه و تندخو، یک ستاره بین‌المللی ساخت و صادقیان نیز برای بین‌المللی شدن باید یک فرگوسن داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391