برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیار: آقای قهرمانی! اگر پول می‌خواستید چرا به خود من نگفتید؟!

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۴ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس داوری کشورمان گفت: به آقای قهرمانی می‌گویم، اگر درخواست پول داشتید چرا سراغ دایی رفتید؟ چرا پیش من نیامدید؟!

پرویز سیار

پرویز سیار کارشناس داوری کشورمان در خصوص آرای صادره محسن قهرمانی از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت: قضیه محسن قهرمانی به لحاظ اخبار مهم در رسانه‌ها بسیار شلوغ شده بود و ما‌هها بود که در رسانه‌های مکتوب و تصویری مطرح می شد.

وی در ادامه افزود: آن چیزی که در آرای صادر شده می‌توان برداشت کرد این بوده که تخلف صورت گرفته، ثابت شده است و مطابق با تخلفات آرای صادر شده است.

پرویز سیار با اشاره به تخلف صورت گرفته محسن قهرمانی تصریح کرد: اگر صحبت از رشوه شده است یا داوری در خواست پول از یک سرمربی‌ کرده است شکی نیست باید با این جریان برخورد شود ولی باید گفت این تخلفات مناسب شان داروی کشورمان نیست.

کارشناس داوری کشورمان در خصوص تخلفات صورت گرفته محسن قهرمانی تصریح کرد: آقای " قهرمانی " داور محترم! اگر ۱۰ میلیون تومان پول می‌خواستید چرا به خود من نگفتید، اگر ۵۰ میلیون تومان نیاز داشتید چرا به ما اعلام نکردید برنامه ریزی می‌کردیم مبلغ درخواستی را به شما می‌دادیم ولی چراسراغ علی دایی رفتید؟! آیا این کار شما درست است؟

وی ادامه داد: اگر داور دریک بازی فوتبال محرض شود که یک پنالتی به نفع تیمی گرفته است و یا به اشتباه پنالتی دیگری برای تیم دیگری سوت زده است این به کمیته انضباطی برنمی‌گردد بلکه به کمیته داوران و خود فدراسیون فوتبال ربط پیدا می‌کند که جریمه در نظر بگیرند.

سیار عنوان کرد: با این حکم که اعلام شده است غیراز عدم رعایت داوری تخلفات دیگری متوجه وی شده که مورد بررسی واقع شده است.

کارشناس داوری کشورمان تاکید کرد: نباید داور بازی ( قهرمانی) برای گرفتن پول از دایی کمک می‌خواست، مگر دایی سرمایه دار است که از وی تقاضای کمک مالی کرد. این کار ناپسند است و به هیچ وجه نمی‌توان به سادگی از‌آن گذشت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم که آرای صادره ضمن خاتمه موضوع، آرامش را به جامعه داوری کشورمان برگردانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391