برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه سپاهان به محرومیت عقیلی واکنش نشان داد

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۵ — مهر

باشگاه سپاهان اصفهان با صدور بیانیه‌ای به محرومیت هادی عقیلی مدافع تیم فوتبال این باشگاه واکنش نشان داد.

هادی عقیلی

باتوجه به اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و آرای جدید این کمیته درمورد محرومیت هادی عقیلی بازیکن تیم فوتبال سپاهان، این باشگاه اصفهانی موارد و سوالاتی را جهت روشن‌تر شدن افکار عمومی به اطلاع جامعه ورزش بویژه هواداران این تیم به شرح زیر مطرح کرد:

۱- باشگاه سپاهان همواره پیرو سیاست اخلاق مداری و قانون مداری و رفتار حرفه‌ای در میادین ورزش بوده و از برخورد با هرگونه ناپاکی ورفتارغیرورزشی حمایت می‌کند. با این حال تشخیص و صدور رای درخصوص موارد فوق را صرفا از اختیارات مراجع ذی‌صلاح می‌داند و امیدواریم این مسائل در فضایی عادلانه و بدور از فشار و هجمه عوامل بیرونی به آن مراجع بررسی و اعلام رای شود.

۲- درخصوص رای محرومیت هادی عقیلی و با نگاهی به نحوه و مرجع نمایش صحنه و هجمه و فشار عوامل و موارد غیر مرتبط بیرونی در چند روز گذشته و در نهایت زمان و نحوه صدور رای، سوالات جدی برای این باشگاه ایجاد کرده که برخی از آنها را مطرح می‌کنیم.

۳- اولا پخش صحنه خطا در یک برنامه تلویزیونی، نشان دهنده عمدی یا غیرعمدی بودن آن نیست و تشخیص آن توسط داور و تیم برگزارکننده مسابقه است. از طرف دیگر، معمولا اگر در یک بازی یا بازی‌های متعدد چنین رفتارهایی تکرارشوند، مورد مجازات قرار می‌‍گیرند، نه به صورت تصادفی و سهوی آن هم در یک مسابقه.

سوال اینجاست: آیا خطاهای شدید و غیرفنی متعددی که از سوی بازیکنان سایر باشگاه‌ها در بقیه بازی‌ها انجام می‌شود هم توسط کمیته انضباطی به دقت بررسی و رای صادر خواهد شد یا صرفا حرکات بازیکنان سپاهان آن هم با نمایش یک برنامه تلویزیونی و با پیگیری و فشار یک باشگاه خاص منجر به محرومیت می‌شود؟

۴- نکته جالب اینجاست، نمایش صحنه مربوط به بازیکن سپاهان و سایر بازیکنانی که به دلیل رفتارغیر ورزشی در هفته‌های گذشته محروم شدند، در هفته بیستم بازی‌ها و در یک برنامه تلویزیونی و در یک شب نمایش داده شد، عجیب اینکه چرا کمیته انضباطی جلسه بررسی و صدور رای بازیکن باشگاه دیگر را بلافاصله و فوری اعلام و بازیکن این باشگاه را با تاخیر دو هفته‌ای و‌در نزدیکی برگزاری بازی سپاهان با رقبای جدی خود در جدول اعلام می‌کند. آیا این موضوع شائبه برانگیز وسوگیرانه به نظر نمی‌رسد؟

نکته دیگر اینکه چرا در هفته‌ای که هادی عقیلی مصدوم بود و دارای دو کارت زرد و این محرومیت می‌توانست در هفته گذشته سپری شود، رای با تاخیر و در نزدیکی بازی سپاهان با یکی از رقبای اصلی اعلام می‌شود که باعث ایجاد مشکلاتی برای بازیکن و باشگاه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391