برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آمار عجیب سپاهان برابر فجر،گربه سیاه یعنی این

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۷ — گل

سپاهان فردا در حالی میزبان فجرسپاسی است که در ۱۱ رویارویی‌اش با این تیم در اصفهان در مجموع ۱۴ امتیاز را از دست داده است.

سپاهان تاکنون در لیگ برتر ۲۳ بار به مصاف فجرسپاسی رفته است که حاصل تلاشش برابر این تیم ۷ پیروزی بوده است اما این فجرسپاسی بوده است که در دیدارهای رو در رو با ۹ پیروزی، از سپاهان جلوتر است ضمن اینکه ۷ دیدار این دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است.

فجرسپاسی که با پیروزی‌های زیادی که برابر سپاهان بدست آورده به گربه سیاه سپاهان مشهور شده است در بازی رفت نیز توانست پس از ۴ شکست در ۴ هفته ابتدایی لیگ، سپاهان در هفته پنجم مغلوب کند تا اولین پیروزی خود را در لیگ جشن بگیرد.

بهترین پیروزی تیم شیرازی برابر سپاهان پیروزی ۳ بر یک در بازی رفت لیگ نهم برابر تیم کهکشانی آن دوره سپاهان است و بهترین پیروزی سپاهان نیز به همان فصل و بازی برگشت این دو تیم بازمی‌گردد که سپاهان توانست با نتیجه قاطع ۵ بر یک حریف شیرازی خود را از پیش روی بردارد.

در ۲۳ دیدار این دو تیم ۴۵ گل به ثمر رسیده است که سهم تیم اصفهانی ۲۴ گل و سهم تیم شیرازی ۲۱ گل بوده است.

گفتنی است این دو تیم در لیگ برتر ۱۱ بار در اصفهان به مصاف هم رفته‌اند که در این بین سپاهان ۵ بار پیروز شده است در حالی که فجرسپاسی نیز ۲ بار توانسته سپاهان را در خانه مغلوب کند ضمن اینکه ۴ دیدار این دو تیم در اصفهان نیز با تساوی به پایان رسیده است. بدین ترتیب می شود گفت سپاهانی‌ها در مجموع ۱۴ امتیاز را در خانه برابر فجرسپاسی از دست داده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391