برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل سپاهان : از جدایی آرش افشین و جباری سود خوبی بردیم

یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۵۵ — گل

بابت جدایی بعضی از بازیکنان نامدارسپاهان نه تنها از جدایی این بازیکنان متضرر نشد بلکه سود خوبی نیز حاصل کرد

سپاهان از هفته نوزدهم با پروبال دادن به جوانان اینده دار خود وبا پشت سر گذاشتن تیم تراکتورسازی و بردهای متوالی بعد از آن دوباره در صف مدعیان کسب عنوان جام قرار گرفته است . اما در این برهه از زمان رای محرومیت دو جلسه ای هادی عقیلی از سوی کمیته انضباطی نواربردهای پیوسته طلایی پوشان را برابر لکوموتیورانان قطع کرد . با این اتفق حالا سپاهانی‌ها و مدیرغالبا ساکت این تیم لب به اعترا می گشایند .

ترابیان ، مدیر سپاهان این هفته مهمان برنامه گل اصفهان بود ، درست بعد از اینکه سعید آذری مدیرعامل ذوب روی خط آمد و بابت عدم پیوستن ارش افشین در نیم فصل مسابقات لیگ برتر به تیم ذوب اهن از دست سپاهانی‌ها شکایت کرد ... محمد ترابیان مدیر عامل باشگاه سپاهان در این باره گفت : با حفظ تمام احترامات برای باشگاه و همکارانمان در مدیریت ذوب اهن چون ارش افشین با یک بی انگیزگی محض در تیم فوتبال سپاهان مواجه شده بود در تعطیلات نیم فصل از باشگاه سپاهان اینگونه درخواست کرد که رضایتنامه ام را نه برای تیمهای سرخابی پایتخت فقط وفقط برای تیم فولاد اهواز صادر کنید ، می خواهم در فولاد اهواز دوباره احیا شوم . کجای کار باشگاه سپاهان ایراد دارد که اقای اذری از دست ما ازرده خاطر شده است ؟ وقتی بازیکن با تسویه حساب کامل خواهان پیوستن به تیم سابقش است این دیگر چه ناراحتی دارد ؟

او که قصد داشت درباره جدایی بازیکنان شاخص سپاهان در نیم فصل توضیح دهد در این باره گفت :بابت جدایی بعضی از بازیکنان نامدار مثل مجتبی جباری و ارش افشین که بعداز مدتی عطای کار را به لقایش بخشیدند و رفتند سپاهان نه تنها از جدایی این بازیکنان متضرر نشد بلکه سود خوبی نیز حاصل کرد . با این وجود معلوم این حرفها از کجا بیرون می آید . ما با دریافت تمام ایزوهای باشگاهداری در تمامی عرصه‌ها خیلی شفاف و رو راست باشگاهمان را روبه جلو هدایت می کنیم . مجموعه باشگاه سپاهان مجموعه ای حرفه ای و پاک است و از افترا و تهمتهای کاذب و رایج در فوتبال مبراست .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391