برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت پرسپولیس علی کریمی را به کمیته انضباطی کشاند

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۹ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین احکام و دعوت نامه هایش را صادر کرد.

علی کریمی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و راه آهن سورینت تماشاگران منتسب به باشگاه ملوان انزلی در دیدار ۲۲ آذر ماه این تیم مقابل راه آهن سورینت در انزلی مرتکب تخلفاتی شدند که بر همین اساس کمیته انضباطی با تذکر به این باشگاه، ۲۰ میلیون ریال این تیم را جریمه می کند. رای صادره قطعی است.

همچنین رای کمیته انضباطی در خصوص مطالبه وجه مسعود پورمحمد از باشگاه ملوان انزلی اعلام شد و این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۷ میلیون تومان در حق مسعود پورمحمد محکوم شده است. رای صادره ظرف مهلت قانونی قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال است.

همچنین در دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و پرسپولیس در انزلی، تماشاگران منتسب به تیم ملوان انزلی مرتکب تخلفاتی شدند که کمیته انضباطی به این باشگاه تذکر دوباره داده و به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرده است که حکم این باشگاه در دیدار مقابل پرسپولیس قابلیت تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف دارد. البته تخلفات تماشاگران تیم ملوان مسبوق به سابقه بوده و ضمن تذکر برای بار سوم اعلام می شود که چنانچه تخلفات مذکور در دیدار یا دیدارهای بعدی تکرار شود، موضوع کسر امتیاز و برگزاری دیدارهای بدون تماشاگر در دستور کار کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت.

پیام صادقیان یک جلسه محروم شد

در بازی تیم های ملوان انزلی و پرسپولیس در انزلی، پیام صادقیان به علت برخورد شدید با بازیکن تیم مقابل، یک جلسه از همراهی تیمش ( با توجه به عذرخواهی وی در برنامه ۹۰) و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

محرومیت یک جلسه مربی داماش

بر اساس گزارش ناظربازی و ناظر داوری دیدار تیم های داماش گیلان و فولادخوزستان در ۲۹ آذرماه ۹۲ در رشت، علی نظرمحمودی مربی تیم داماش با اعتراض به قضاوت داور، رفتار غیر مسئولانه و خروج از محوطه فنی، مرتکب تخلفاتی شد که کمیته انضباطی وی را یک جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می کند. رای صادره قطعی است. همچنین تماشاگران منتسب به داماش تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس کمیته انضباطی با تذکر به این باشگاه، داماش گیلان را به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.رای صادره قطعی است.

علی کریمی به کمیته انضباطی دعوت شد

بر اساس شکایت باشگاه پرسپولیس از علی کریمی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز، جلسه ای روز دوشنبه ۲۳ دی ماه در کمیته انضباطی با حضور کریمی و نماینده باشگاه پرسپولیس تشکیل می شود. عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391