برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: پشت سردار غیبت کردند تا شهرداری هم پرسپولیس را تنها بگذارد

پنجشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شنیدیم نزد شهردار تهران رفته و پشت رویانیان غیبت کردند تا شهرداری هم ما را تنها بگذارد.

سعید شیرینی

سعید شیرینی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس گفت: کلمات زیر رازیر زبانم مزه مزه می کنم ولی جملاتی نمی یابمکه حق مطلب را ادا کند. حتی نمی دانم از چه کسی و از کجا بگویم؟ چند ماه است که شاهد چکه چکه چکیدن یک مرد بوده‌ام و حالا می خواهم صدا کنم و فریاد بکشم که چرا یک مدیر ارزشی تا این حد باید تنها بماند؟ رویانیان چرا باید تا این اندازهدراین شهر فوتبالغریب، یکه و تنها باشد؟

وی افزود: البته بندهسخنگوی رویانیان نیستم اما به عنوان یک دوست و برادر کوچک تر می بینم برخی آدم‌ها که دیروز سنگش را به سینه می زدند الان برایش زیرآبی می‌روند. گرگ‌های دهان آلوده حامیان پرسپولیس را یکی یک فراری می دهند و حالا شنیدیم نزد شهردار تهران رفته و پشت سردار رویانیان غیبت کردند تا شهرداری هم ما را تنها بگذارد.

شیرینی تأکید کرد: روی سخن ما با آقای قالیباف است که شاید نداند رویانیان همواره از ایشان به عنوان فرمانده خود و به نیکی یاد می کند. آقای قالیباف شما چرا؟ شما که همرزم، همسنگر و فرمانده سردار رویانیان بوده اید هدف و زاویه دیدتان یکی است و هر دو معتقد به نظام و ولایت هستید چرا فریب زمزمه های بی پایه و اساس این افراد را می خورید؟

سرپرست پرسپولیس یادآور شد: البته منظور من استقلالی‌ها نیستند حتی معتقدم حق این باشگاه است تا شهرداری کمک های بیشتری به آن‌ها کند اما چرا باید پرسپولیس به خاطر لجاجت و کینه توزی یکی دو نفر زیاده خواه از هرگونه کمکی محروم بماند؟ پرسپولیس از بیگانگان هرگز ننالد...

وی افزود: پرسپولیس امروز تنهاست، در این شهر درندشت و پرجمعیتتمام روزنامه‌ها این خبر را با تیتری بزرگنوشتند:کمک دو و نیم میلیاردی شهرداری به استقلال تهران! چرا فقط استقلال ؟ شاید دلیل اصلی آن را باید در جمع به ظاهر خودی‌ها جستجو کرد. هرچند قابل هضم نیست اما همه رسانه‌ها حتی مردم خوب می دانند چه کسانی چوب لای چرخ پرسپولیس می گذارند. می دانید چرا؟ چون این افراد تصور می کنند در صورتی پرسپولیس از قهرمانی دور می شود که این نبرد بی وقفه با بی پولی ادامه یابد و خوب می دانند این مشکلات هر تیمی را می تواند از پای بیاندازد.

شیرین در ادامه گفت: امروز اشک پرسپولیس با عرق پیشانی بازیکنان ما در هم آمیخته و کسی نمی فهمد که در تیم ما چه می گذرد؟ این بازیکنان به عشق و علاقه مردم به میدان می روند. اما باور کنید مشکلات مادی در این دنیای به شدت مادی بی تاثیر نیست

شیرینی در پایان گفت: بی گمان خیلی از هواخواهان پرسپولیس با ذوق و شوق انتظار افتخار و قهرمانی تیم محبوبشان را در این فصل می کشند که البته این انتظار به جایی است ولی باید بدانند پرسپولیس با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند و سردار رویانیان چقدر تنها است؟در ضمن در مورد کارشکنی ‌های برخی به ظاهر پرسپولیسی حرف بسیار داریم اما به فرصت مناسب تری واگذار می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391