برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سعید شیرینی تلویحا پروین را متهم کرد

پنجشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

سعید شیرینی مدعی شد یک نفر خودی پیش قالیباف رفته و با بدگویی پشت رویانیان موجب شده که کمک های شهرداری یک سویه فقط به سمت استقلال برود.

باز هم یک حمله دیگر از تیم رویانیان که این بار هم مستقیم علی پروین را نشانه گرفتند. امروز سعید شیرینی مصاحبه ای سوزدار را با فارس انجام داد و مدعی شد یک نفر خودی پیش قالیباف رفته و با بدگویی پشت رویانیان موجب شده که کمک های شهرداری یک سویه فقط به سمت استقلال برود.

سرپرست قرمزها در این مورد گفت:« برخی آدم‌ها که دیروز سنگش را به سینه می زدند الان برایش زیرآبی می‌روند. گرگ‌های دهان آلوده حامیان پرسپولیس را یکی یک فراری می دهند و حالا شنیدیم نزد شهردار تهران رفته و پشت سردار رویانیان غیبت کردند تا شهرداری هم ما را تنها بگذارد.»

شیرینی سپس یک کد دیگر هم داد:«البته منظور من استقلالی‌ها نیستند حتی معتقدم حق این باشگاه است تا شهرداری کمک های بیشتری به آن‌ها کند اما چرا باید پرسپولیس به خاطر لجاجت و کینه توزی یکی دو نفر زیاده خواه از هرگونه کمکی محروم بماند؟ پرسپولیس از بیگانگان هرگز ننالد...»

اگرچه شیرینی اسمی از پروین را به میان نیاورد اما کدهای او که ادعا کرد تا دیروز دوست بودند و حالا دشمن، و یا اینکه این فرد خودی است، همه و همه آدرس مستقیم لواسان و منزل سلطان را می دهد.

قطعا این صحبت های شیرینی بدون هماهنگی با رویانیان نبوده است. حالا انها متوجه شدند که چه کسی رابطه قرمزها و شخص قالیباف را خراب کرده است. یک جستجوی کوچک کنید تا متوجه شوید نامزد مورد حمایت پروین در این دوره انتخابات ریاست جمهوری چه کسی بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391