برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هشتمین مالکیت سرخابی در لیگ ایران

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۰ — گل

اگر امسال رتبه اول و دوم لیگ در اختیار پرسپولیس و استقلال تا پایان فصل قرار گیرد این موقعیت و افتخار برای هشتمین‌بار ثبت خواهد شد

پرسپولیس و استقلال پشت هم در رتبه‌های اول و دوم از لیگ قرار دارند. سال‌های حضور توأمان این دو تیم در صدرجدول بسیار بوده است. هر چند در سالیان دیگری نیز این دو صدرجدول را تصاحب کرده‌اند اما به شکل مالکیت رتبه‌های اول و دوم این افتخار تنها ۷ باراین موقعیت ثبت شده است.

سال ۵۲ در لیگ اول تخت جمشید، سال ۷۷ در لیگ هشتم ازادگان، سال ۷۸ در لیگ نهم ازادگان و سال ۸۰ در لیگ اول حرفه‌ای پرسپولیس اول و استقلال دوم شده‌اند. ضمن اینکه در سال‌های ۵۳ یعنی لیگ دوم تخت جمشید، ۶۸ لیگ باشگاهی قدس و ۷۹ لیگ دهم آزادگان استقلال اول و پرسپولیس دوم شده‌اند.

اگر امسال رتبه اول و دوم لیگ در اختیار پرسپولیس و استقلال تا پایان فصل قرار گیرد این موقعیت و افتخار برای هشتمین‌بار ثبت خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391