برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترکیب و نیمکت استقلال گنگ،لیست پرسپولیس روی دایره!

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۳ — گل

با شرایطی که برای این تیم به وجود آمده بعید نیست قلعه نویی تیمش را با سیستم ۲-۴-۴ به زمین بفرستد

برعکس آنچهدرباره ترکیب اصلی ولیست ۱۸ نفره پرسپولیس در دربی شنیده می شودو بسیار نزدیک به واقعت به نظر می رسد در اردوی رقیب اوضاع کمی مشکوک تر و مرموزتر به نظر می رسد.

شاید در مورد پرسپولیس بتوان ترکیب اصلی را براحتی حدس زد: نیلسون – سیدجلال – بنگر – میثم حسینی – ماهینی – نوری – حقیقی – صادقیان – مسلمان – خلعتبری – سیدصالحی.در مورد پرسپولیس شاید فقط تا حدودی درباره بازی کردن دهنوی در خط میانی بحث وجود داشته باشد که البته شانسبازی محمد نوری نسبت به دهنوی بسیار بیشتر به نظر می رسد. بدین ترتیب۷ نفری کهروی نیمکت این تیم خواهند نشست عبارت خواهند بود از: رضا محمدی، علیرضا نورمحمدی، مهرداد پولادی، قاسم دهنوی،حمیدرضا علی عسگری،محمد عباس زاده، فرزاد حاتمی.

اما در اردوی آبی هاشرایط بعد از رفتن نکونام فرق می کند.استقلالی‌ها در دو سه باز قبلی شان آنقدر بازیکن کم داشته اند که روی نیمکت این تیم ۲ تا ۴ بازیکن می نشست و لیست ۱۸ نفره آنها پر نمی شد.هر چند معمولابرای بازی بزرگی مثل دربیهمه بازیکنان به یکباره شرایط مسابقه را پیدا خواهند کرد اما به نظر می رسد امیر قلعه نویی واقعا برایپر کردن لیست ۱۸ نفره تیمش مشکل داشته باشد و کار از مظلوم نمایی هم گذشته است! اما ترکیب اصلی استقلالدر بازی جمعه هم ابهامات زیادی دارد.با شرایطی که برای این تیم به وجود آمدهبعید نیست قلعه نویی تیمش را با سیستم ۲-۴-۴ به زمین بفرستدو در این سیستم محتمل ترین ترکیب به عبارت زیر خواهد بود: سید مهدی رحمتی – حنیف عمران زاده – امیرحسین صادقی – هاشم بیک زاده – مجید غلام نژاد – آندرانیک تیموریان – جی لوید ساموئل – خسرو حیدری – پژمان نوری – محمد مهدی نظری – محمد قاضی. این ترکیب با در نظر گرفتن ادامه نیمکت نشینی هایبرهانی و بیرون رفتن دوباره نیکبخت از ترکیب اصلیچیده شده اما باز هم ابهاماتی وجود دارد.

مثلا اینکهخسرومدافع راست خواهد بود یاهافبک راست؟غلام نژاد جمعه فیکس می شود؟پست بازیپژمان نوری کجاست؟اگر استقلال سه دفاعهبازی کند ساموئل به خط دفاعیباز خواهد گشت؟احتمال بازی کردن نظری چقدر است و امکان دارد او هافبک راست بازی کند؟مهرداد اولادی شانسی برای بازی مقابل تیم سابقش ندارد؟ تمام این سوال‌ها درباره سیستمو ترکیب اصلی استقلال وجود دارد و شایدتعدد همین ابهامات کار دایی و کادر فنی اش را برای آنالیز حریف جمعه اش سخت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391