برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترکیب نفت زیر ذره‌بین کادر پرسپولیس

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۶ — فارس

تمرین امروز پرسپولیس در هوای برفی در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد. در این تمرین پرسپولیسی‌ها آخرین مرور کارهای تاکتیکی را به همراه شوت‌زنی به سمت دروازه و کارهای ترکیبی ۴ نفره در دستور کار خود داشتند.

* امید عالیشاه زیر نظر پزشکان تیم و بدنساز تمرین کرد.

* به دلیل بارش برف و خیس بودن زمین پرسپولیسی‌ها در نیمه زمین که کاور آن برداشته شده بود تمرین کردند البته دایی انتقادهایی را به افرادی که مسئول نگهداری چمن بودند داشت. این افراد که برخی اوقات در روزهای گذشته به دلیل بی‌حوصلگی این کاورها را روی چمن نکشیدند باعث شده تا کیفیت زمین درفشی‌فر هر روز بدتر از دیروز شود. دایی به این موضوع به شدت انتقاد داشت.

* ترکیب تیم نفت در دو دیدار گذشته زیر چشم‌های ذره‌بینی کادر فنی پرسپولیس قرار گرفت و به دقت این ترکیب بررسی شد. همچنین مهار مهاجمانی مانند رضا نوروزی در دستور کار قرمزپوشان بود.

* یونس گرایلی سرمربی پرسپولیس قائمشهر در تمرین امروز حضور داشت.

* دروازه‌بان‌های پرسپولیس به همراه نوری و دهنوی ۲۰ دقیقه بیشتر از سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.

* ۳۰ هوادار پشت در‌های بسته حضور داشتند.

* رضا حقیقیدقایقی خیلی کوتاه در تمرین امروز شرکت اما با دستور کادر پزشکی امروز هم استراحت کرد و به مراحل درمانی خود پرداخت.

* فریادهای دایی در تمرین امروز نیز کاملا شنیده می‌شد.

* انگیزه بالای پیام صادقیان نیز در تمرین امروز در نوع خود بسیار جالب بود. با دلداری‌هایی که به این بازیکن دادند او انگیزه مضاعفی برای دربی ۷۸ دارد.

* دایی به مسئولان نگهدارنده چمن درفشی‌فر تذکر می‌داد که باید بیشتر به وظیفه خود عمل کنند تا زمین چمن این طور وضعیت بدی نداشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391