برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به مناسبت تولد فرشاد آقای گل ؛ رکورد دست نخورده ۱۶۲ گل

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۹ — گل

فرشاد پیوس به طور کل در ۳۰۲ بازی باشگاهی خود در تیم‌های راه آهن، شاهین، نیروی هوایی و نادیه قطر ۳۰۲ بازی انجام داده و ۱۶۲ گل به ثمر رسانده است.

روز ۲۲ دی ماه روز فرشاد پیوس بهترین گلزن تمام ادوار پرسپولیس است. به مناسبت روز تولد او نگاهی به تمام گل‌های او در عرصه باشگاهی خواهیم داشت. از آنجا که مسابقات فوتبال باشگاه‌های تهران در دهه ۶۰ از حیث اهمیت و کیفیت برابر با لیگ بود.

این آمار را با در نظر گرفتن مسابقات لیگ فوتبال و باشگاه‌های تهران در نظر می‌گیریم، فرشاد پیوس به طور کل در ۳۰۲ بازی باشگاهی خود در تیم‌های راه آهن، شاهین، نیروی هوایی و نادیه قطر ۳۰۲ بازی انجام داده و ۱۶۲ گل به ثمر رسانده است.

البته این عدد ۳۰۲ مربوط به کل بازی‌های فصولی است که او در تیم‌های مورد اشاره بازی کرده و قاعدتا در بسیاری از بازی‌ها او غایب بوده از جمله ۳ بازی در مسابقات تهران سال ۶۶، دو بازی در سال ۶۷ مسابقات تهران، ۴ بازی در لیگ اول آزادگان، ۶ بازی در لیگ دوم آزادگان، ۱۰ بازی در لیگ سوم آزادگان، ۲ بازی در لیگ چهارم آزادگان، ۹ بازی در لیگ پنجم آزادگان و ۲۶ بازی در لیگ ششم آزادگان.

آمار فرشاد پیوس در بعضی از سال‌ها بی‌نظیر است از جمله زدن ۳۲ در ۳۲ بازی مسابقات فوتبال باشگاه‌های تهران در سال‌های ۶۹ و ۷۰ ضمنا فرشاد پیوس حدود ۸۰ گل در مسابقات جام حذفی تهران، جام حذفی کشور، مسابقات جام‌های باشگاهی مختلف در آسیا و ... به ثمر رسانده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391