برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتور‌سازی اصلا درخواست محرومیت نکرده بود

شنبه، ۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۱ — باشگاه خبرنگاران

وقتی اعلام شد که دهنوی با وجود پرداخت مطالبات سپاهان همچنان محروم است، همه به دنبال دلیل این امر به گزینه تراکتورسازی رسیدند در حالی که از ناحیه تراکتورسازی مشکلی وجود ندارد و دهنوی‌ اصلا محروم نبود.

تیم تراکتورسازی تبریز

یک اشتباه از سوی دبیر کل و روابط عمومی فدراسیون فوتبال می‌رفت تا لیگ برتر را با یکی از بزرگترین چالش‌های خود روبرو کند،‌اما در نهایت این اشتباه به اشتباه دیگری منجر شد و افکار عمومی را به این سمت سوق داد که دهنوی‌ از ناحیه طلب باشگاه تراکتور سازی و اقدام آنها محروم شده است،‌در حالیکه ‌دهنوی اصلا محروم نبود و اما درباره موضوع تراکتور سازی هم موضوع به شکلی نیست که مطرح می‌شود.

عبدالصمد‌ ابراهیمی که پیش از این وکالت قاسم ‌دهنوی را بر عهده داشته است در این باره می‌گوید: بین شرایط تراکتور سازی با سپاهان یک تفاوت اساسی وجود دارد سپاهانی‌ها برای دریافت طلب خود،‌ دست به شکایت زده و به خاطر دلایلی که داشتند خواستار لغو مجوز بازی تا دریافت مطالبات خود بودند اما باشگاه تراکتور سازی خواسته‌ای مبنی بر محرومیت نداشت البته این حق برای آنها وجود دارد، اما این‌گونه اقدام نکردند و در نهایت نامه‌ای را دریافت کردند مبنی بر اینکه طلب آنها از محل در‌آمد‌های باشگاه پرسپولیس کسر شود با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس جلوی این اقدام را نگرفت، به نظر نمی‌رسید مشکلی بوجود‌ بیاید و از این ناحیه حداقل در مقطع فعلی خطر محرومیت برای دهنوی وجود نخواهد داشت.

با این اوصاف به نظر می‌رسد، اخبار مربوط به محرومیت دهنوی از این ناحیه بیشتر آینده نگری بوده است، هر چند که در نهایت این امکان وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391