برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون استقلال:خطای تیموریان عمدی نبود

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۰ — فارس

معاون ارتباطات باشگاه استقلال گفت: اینکه ما بخواهیم با روش‌های غیر فوتبالی مثل انتشار عکس و فیلم حریفان را از دور خارج کنیم، مصداق رفتار ناجوانمردانه است.

محمد نوری‌فر، معاون ارتباطات باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره تذکر وزیر ورزش به دو باشگاه بزرگ پایتخت و نامه باشگاه پرسپولیس مبنی بر محرومیت تیموریان بیان کرد.

* امروز وزیر ورزش و جوانان به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تاکید کرد که قبلا به مدیران عامل دو باشگاه تذکرات اخلاقی و رعایت مسائل جوانمردانه را یادآور شده بود.

دکتر فتح‌الله‌زاده شب گذشته بابت این مشاجره‌ها به مجموعه رسانه‌ای باشگاه استقلال دستور دادند که به این مسائل پایان دهند. حق با بزرگان است و ما باید در چنین شرایطی به فکر تشویق و ترغیب تماشاگران برای آشتی دوباره با فوتبال باشیم.

*باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای از کمیته انضباطی خواسته موضوع تیموریان و خطاهایی که در بازی قبلی انجام داد را مانند پیام صادقیان رسیدگی کند تا حقی از باشگاه دیگری گرفته نشود.

به یاد دارید که همین دو هفته پیش وقتی قرار شد دو بازیکن پرسپولیس در اختیار تیم زیر ۲۲ ساله‌های ایران قرار بگیرند آقای قلعه‌نویی صریحا در کنفرانس خبری پیش از بازی استقلال با راه آهن گفتند که این اتفاق خوبی نیست و امیدوار است که هر دو تیم با تیم کامل‌شان در این مسابقه حاضر شوند. اینکه ما بخواهیم با روش‌های مختلف به هر بهانه‌ای متوسل بشویم که بازیکنان حریف را از دور خارج کنیم یک واکنش فوتبالی نیست. به دلیل آنکه پرسپولیسی‌ها در نامه رسمی نام تیموریان را آوردند اینجا باید به دوستان یادآور شد که اگر قرار بود با خطاهای متوالی و پشت سر هم پیام صادقیان طبق مستندات برنامه نود در صحنه‌های داوری برخورد می‌شد، این بازیکن نه تنها در دربی تهران بلکه باید چند مسابقه بعد از دربی را هم از دست می‌داد.

* اما کمیته انضباطی فدارسیون خبر از برخورد احتمالی با تیموریان داد. موضع باشگاه استقلال چیست؟

موضع استقلال همانی بود که در برنامه نود اعلام شد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که عمدی در خطای تیموریان نبود. اگر بخواهیم از منطق آقای رویانیان در برنامه نود استفاده کنیم باید از آقای افشاریان بپرسیم که ایشان طبق کدام قاعده و اصول علمی رفتار تیموریان را عمدی تشخیص داده است. اگر قرار است با این روش‌ها با بازیکنان استقلال برخورد شود باید با مدافع پرسپولیس هم برخورد شود که برای داور به نشانه اعتراض دست زد. آنهایی که امیدوار هستند آندو برای بازی روز جمعه محروم شود، بهتر است که به دنبال سوژه دیگری باشند. پیروزی با هر قیمتی ارزش ندارد. همین که در بازی جمعه همه ستاره‌های دو تیم حضور دارند بهانه‌ها را از بین می‌برد. پیروزی در این شرایط ارزشمند و جوانمردانه است. اینکه ما بخواهیم با روش‌های غیر فوتبالی مثل انتشار عکس و فیلم حریفان را از دور خارج کنیم، مصداق رفتار ناجوانمردانه است. با این وجود ما تابع تصمیمات کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391