برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیات مدیره تراکتورسازی:حمایت از جلالی تا ۵ سال آیند ه ادامه دارد

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۴۸ — گل

تأکید می‌کنم برنامه باشگاه حمایت کامل از مجید جلالی برای ۵ سال آینده است تا او به فعالیت خود در تراکتورسازی ادامه دهد و تیم را به موفقیت برساند

علی اکبر پورجمشیدیان رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد جلسه امروز هیات مدیره این باشگاه و بازگشت جلالی به تراکتورسازی گفت:« امروز در جلسه هیات مدیره چند ساعت در مورد مسائل مختلف باشگاه بحث و گفت‌وگو کردیم و در نهایت به این جمع‌بندی رسیدیم که از مجید جلالی خواهش کنیم بار دیگر به هدایت تیم بازگردد و کار خود را ادامه دهد. خودم شخصاً خدمت او رفتم و خواهش کردم به تیم بازگردد و حاصل زحماتی که در چند وقت اخیر کشیده را در ادامه برداشت کند.»

وی تأکید کرد:« امیدواریم این تلاش‌ها منجر به نتیجه برای مردم عزیز آذربایجان شرقی شود و هواداران تراکتورسازی را بتواند شاد کند. مجید جلالی استعفای خود را پس گرفت و بازگشت به تراکتورسازی را قبول کرده است. در کنار این توافق حمایت کاملی را در استان از سوی استاندار محترم، شهردار و شورای شهر تبریز مشاهده خواهیم کرد. اسبقیان نیز همچون این عزیزان به تیم کمک خواهد کرد تا همگی حمایت قاطعی از مدیریت تیم و شخص مجید جلالی داشته باشیم. تمام این کارها برای کسب نتیجه از سوی باشگاه است. بازهم تأکید می‌کنم برنامه باشگاه حمایت کامل از مجید جلالی برای ۵ سال آینده است تا او به فعالیت خود در تراکتورسازی ادامه دهد و تیم را به موفقیت برساند.»

وی بعد از صحبت های ابتدایی اش به سوال های خبرنگار سایت باشگاه تراکتورسازی جواب داد:

آیا فکر نمی‌کنید اتفاقات اخیر منجر به بی‌اعتمادی هواداران و کادر فنی به تصمیمات مدیریت باشگاه شود؟

ما جمعاً پس از بررسی‌هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم را اتخاذ کنیم. مصلحت تراکتورسازی از نظر ما حمایت از مجید جلالی است و اینکه اجازه ندهیم در آینده مشکلی به وجود بیاید. در مورد این مساله به تصمیم قاطع رسیدیم. در کنار این مسئله کادر فنی و شخص مجید جلالی محکم تر و با انگیزه‌تر کار را ادامه دهد و بازیکنان نیز مثل همیشه تمام تلاش خود را در راستای موفقیت تیم انجام خواهند داد. مردم شریف و هواداران پرشور تراکتورسازی نیز از حمایت خود دریغ نخواهند کرد و مطمئن هستیم که نتیجه مورد نظر و در حد شخصیت و جایگاه تراکتورسازی را کسب خواهیم کرد.

اما مجید جلالی از موضوعاتی مثل اولتیماتوم ناراحت شده ؟

دیگر بحث اولتیماتوم نداریم. کار درست فنی در ادامه انجام خواهد شد و امیدواریم تیم روند خوبی را در پیش بگیرید.

بحث حضور شهردار تبریز به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه درست است؟

این مساله در برنامه‌های ما وجود دارد. بنده هم با شخص شهردار و هم با رئیس شورای شهر تبریز صحبت کردم، صحبتی هم با آقای دبیری داشتم. بنا داریم که شهرداری حمایت محکم‌تری را از باشگاه داشته باشد. قبل از این نیز شهرداری از باشگاه تراکتورسازی حمایت می‌کرد اما آقای دبیری و آقای نجفی قول دادند که حمایت بیشتری را نسبت به فصل‌های قبل به تیم تراکتورسازی داشته باشند. قرار است یک جلسه با حضور آقای شهردار رئیس شورای شهر در خدمت آقای استاندار داشته باشیم .استاندار هم قول محکمی از طرف استانداری و دولت محترم داده است که حمایت خوبی از تیم داشته باشد نسبت به آینده و حمایت‌های شهرداری و استانداری امید بسیار زیادی داریم.

چرا تصمیم به برکناری سرمربی تیم گرفتند تا دوباره مجید جلالی را در سمت خود ابقا کنید؟

به هر حال در فرازونشیب‌های باشگاه برخی اوقات سلایقی وجود دارد ما در هیات مدیره وظیفه داریم تمامی این مسائل را بررسی کنیم و آنچه تشخیص می‌دهیم به مصلحت باشگاه است تذکر می‌دهیم و تأکیدهایی در برخی موضوعات داریم در نهایت بعد از جلساتی که برگزار شد به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق خیلی به مصلحت تیم نیست و باید یک روند مثبت و خوبی داشته باشیم. مدیران، کادر فنی و اعضای تیم باید حواشی را به حداقل برسانند تا دیگر مشکلی از این دست که باعث نگرانی افکار عمومی شود، نداشته باشیم.

برخی بازیکنان علیه کادر فنی مصاحبه کردند و شاید این مسائل در ادامه مشکل‌ساز شود؟

این مسائل را حل خواهیم کرد.ما با تمامی مسوولان باشگاه در جمع بازیکنان حضور پیدا می‌کنیم و اگر خدای ناکرده کدورتی به وجود آمده با بزرگواری بزرگترها که قطعاً محبت خواهند کرد این مسائل را حل خواهیم کرد.

قضیه بدهی به اولیویرا و اینکه مذاکراتی برای بازگشت او انجام شده بود، به کجا رسید؟

اگر او طلبی داشته باشد این مسئله پیگیری می‌شود و قطعاً حقوق او به این مربی تعلق خواهد گرفت. دیگر این مسائل ارتباطی به اتفاقات اخیر ندارد و مثل بقیه جاها که شاید بدهی کم و بیش وجود داشته باشد به این مساله رسیدگی خواهیم کرد.

آیا حمید زینی‌‌زاده به عنوان مدیرعامل به فعالیت خود ادامه خواهد داد؟

آقای زینی‌زاده محکم سر جای خود هستند اعضای هیات مدیره حمایت جدی از کادر فنی و مدیریت باشگاه دارند. ما از حمید زینی‌زاده حمایت کامل داریم، امروز زینی‌زاده و جلالی به خواهش بنده در هیات مدیره حاضر شدند، برخی از صحبت‌ها و کدورت‌های جزیی را برطرف کردیم و با هم و با جدیت کامل به کار خود ادامه خواهند داد.

چه صحبتی با هواداران تراکتورسازی دارید؟

خواهش من از هواداران این است که باز هم با جدیت از باشگاه حمایت کنند ما به عنوان خادم آنها به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم برای تراکتورسازی بهتر است. ما به عنوان یک خادم هواداران که آنها می‌دانند برای‌شان در این مدت «پادویی» کردیم خواهش می کنم که حمایت جدی از تیم داشته باشند و از تصمیمات باشگاه در این مدت حمایت کنند. از مسوولان، دست‌اندرکاران، شهردار، استاندار و دولت عزیز این است که از تیم فوتبال تراکتورسازی به عنوان یک باشگاه بزرگ و عزیز حمایت مادی و معنوی خود را دریغ نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391