برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش سردبیر پیروزی به شکایت عمران زاده،یکشنبه شب در تحریریه نبودم اما پاسخگو هستم

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۷ — اوج نیوز

سردبیر روزنامه پیروزی گفت:در ۱۵ سال گذشته حتی یک مورد شکایت هم علیه روزنامه صورت نگرفته است.

حنیف عمران زاده

حسین قدوسی درباره شکایت حنیف عمران زاده از این روزنامه به دلیل انتشار عکسی از مدافع استقلال که در حال کشیدن قلیان بوده است عنوان کرد:این تصویر به همراه عکس قلیان کشیدن مهدی رحمتی در یکی از سایت‌ها منتشر شده بود.ما هم این عکس را چاپ کردیم و البته توضیحی هم در این ارتباط نداشتیم و به همین دلیل عنوان بدون شرح را برای این عکس‌ها در نظر گرفتیم.

وی درباره شکایت از خود گفت:نمی دانم دلیل اینکه از من شکایت شده است چیست ولی اینکه از شخص من شکایت شده و از روزنامه شکایت نشده است می تواند علتی داشته باشد.هر چند خودم یکشنبه شب ر روزنامه نبودم و دوستان به من اطلاع دادند چنین عکسی داریم و می خواهیم آن را کار کنیم اما از خودم رفع مسولیت نمی کنم و تاکید می کنم این عکس‌ها در نهایت با موافقت من منتشر شدند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تاکید کرد:من ۱۵ سال است سردبیر روزنامه پیروزی هستم.حتی یک مورد هم شکایتی از ما نشده است و این خود نشان می دهد در چه فضایی کار می کنیم.

قدوسی درباره ارتباط انتشار این تصاویر با دربی گفت:این دو مقوله هیچ ارتباطی با هم ندارند و روزنامه پیروزی و باشگاه پرسپولیس کاملا جدا هستند.ماجرای قلیان کشیدن در این روزها مطرح بوده است.البته امروز تماس هایی با من گرفته شد و خیلی‌ها گفتند که این کار صحیح نبود و من پس از این اتفاق به فکر فرو رفتم اما به رغم عدم حضور در تحریریه روزنامه، قطعا در زمینه شکایت صورت گرفته پاسخگو هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391