برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وضعیت عالیشاه تا پایان هفته مشخص می‌شود

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۵ — فارس

وضعیت بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس در نظر دارد امید عالیشاه را تا پایان هفته برای انجام M.R.Iمجدد و بررسی وضعیت آسیب‌دیدگی اعزام کند. این تصویربرداری وضعیت این بازیکن را برای بازی با فولاد و استقلال روشن خواهد کرد.

دکتر حقیقت مسئول گروه پزشکی پرسپولیس در این ارتباط افزود: عالیشاه با توجه به شرایطی که داشت، می‌خواست از ابتدای این هفته در تمرینات شرکت کند که این نشانه خوبی است. البته بعد از ارائه گزارش پزشکی به سرمربی با نظر وی و با توجه به نتیجه سونوگرافی هفته گذشته، برای اینکه عالیشاه فرصت داشته باشد خود را آماده‌تر کند تا در معرض آسیب‌دیدگی مجدد قرار نگیرد، این برنامه عقب افتاد. بر همین اساس قرار است تا پایان هفته برای انجام M.R.I اقدام شود و اگر تصویربرداری ترمیم کامل و قطعی عدم پاره‌گی را نشان دهد، بازیکن می‌تواند از هفته آینده تمرینات جدی‌تر خود را دنبال کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391