برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری برابر همشهریانش

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۵ — گل

کهنه کار ترین مربی حال حاضر لیگ برتر با اینکه اصالتی اصفهانی دارد اما تنها در یک دوره کوتاه سرمربی ذوب اهن در فصل قبل بود.

محمود یاوری

یکی از حسرت های محمود یاوری که البته سعی می‌کند در نشست با خبرنگاران به آن چندان اشاره نکند،به مربی گری اش در تیم های اصفهانی مربوط می شود. کهنه کار ترین مربی حال حاضر لیگ برتر با اینکه اصالتی اصفهانی دارد اما تنها در یک دوره کوتاه سرمربی ذوب آهن در فصل قبل بود و پیش از این هرگز مجال خودنمایی در دو تیم بزرگ نصف جهان را پیدا نکرده است. با این وجود سایت های محلی اصفهان هرگاه می خواهند عملکرد مربیان بومی این استان را در طول هر هفته لیگ برتر بررسی کنند نام یاوری را هم در میان گزینه های خود می آورند.

خبرنگاران اصفهانی برای یاوری لقب مربی همیشه لژیونر را انتخاب کردند. حالا فردا مجددا این مربی کهنه کار به اصفهان برمی گردد تا تیمش را برابر سپاهان هدایت کند.همانطور که پیش تر در سایت گل به آن اشاره شد،سپاهان برابر هیچ تیمی به اندازه فجر سپاسی بازنده نبوده است.یاوری از یک سو می داند در صورت شکست در فولادشهر وضعیت فجر برای سقوط بدتر از قبل می شود از سوی دیگر شکست دادن سپاهان می تواند به منزله دور افتادن این تیم از کورس قهرمانی باشد. البته تساوی در این بین مجددا بیشتر به کار فجر می اید چرا که انها در خانه حریف بازی می کنند.

حالا باید دید افکار کدام مربی بر آن یکی چیره می شود.فوتبال تدافعی یاوری در فولاد شهر پیروز می شود یا کرانچار بعد از مدت‌ها در اصفهان رنگ پیروزی را می بیند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391