برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوران: تلاشمان را برای ایجاد محیط آرام در تمرین تراکتورسازی انجام دادیم

چهارشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۰ — فارس

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی گفت: روز گذشته تمام تلاشمان را برای ایجاد محیط آرام در تمرین تراکتورسازی و کاهش عصبانیت هواداران انجام دادیم.

رحمان یاوران، در مورد اتفاقات روز گذشته تمرین تراکتورسازی گفت: کانون هواداران روز گذشته تمام تلاش خود را انجام داد تا جوی آرام در فضای تمرین وجود داشته باشد. ما یک ساعت قبل از تمرین و ۲ ساعت بعد از آن در زمین حاضر بودیم تا بتوانیم شرایط را آرام کنیم اما هواداران خیلی عصبانی بودند و اصلا توجهی به حرف‌های ما نداشتند.

وی افزود: خودم با آنها صحبت می‌کردم و خواهشم این بود که خدایی ناکرده بی‌احترامی به فردی باشد. حتی با لیدرهای تیم تماس گرفتم تا به محل تمرین بیایند و از عصبانیت هواداران و شعارهای آنها جلوگیری کنم. ما همیشه تمام تلاشمان را برای جلوگیری از عصبانیت هواداران انجام می‌دهیم تا محیط آرامی را در ورزشگاه‌ها و محل تمرین تراکتورسازی مشاهده کنیم. دیروز هم تمام تلاشمان را انجام دادیم اما برخی علیه ما شایعه‌پراکنی کردند.

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی در مورد اینکه اگر حمید زینی‌زاده از تیم برود او در تراکتورسازی می‌ماند، عنوان کرد: من پس از رفتن محمدحسین جعفری با رخصت از او در تیم ماندم اما این بار اگر حمید زینی‌زاده از تراکتورسازی جدا شود من نیز باشگاه را با رخصت از او ترک می‌کنم و امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391