برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری:بخشش محرومیت دایی به دلیل فریاد نبود، فشار بود

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۵ — گل

قضاوت بازی استقلال را همه دیدند و دیدند که در این مسابقه ۲ پنالتی برای ما در دقیقه ۹۰ نگرفتند

محمود یاوری

سرمربی فجر سپاسی می گوید؛ محرومیت علی دایی به دلیل فریادهایی که زد، بخشیده نشد، بلکه به دلیل فشارهایی که وارد شد، دایی بخشیده شد.او که در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان حرف میزد اشاراتی هم به بازی فردای تیمش با زردهای نصف جهان داشت.

وضعیت فجر؟

برای بازی فردا ۵ بازیکن به خاطر فشردگی مسابقات قبلی مقابل استقلال و گسترش‌فولاد مصدوم شدند و به ۴ مصدوم دیگر تیم ما اضافه شدند، همچنین دو بازیکن نیز به دلیل محرومیت به میدان نمی‌روند.سعید قزل، فرشید اسماعیلی، محمدرضا حسینی، رامتین سلیمان‌زاده، ریگی، رمضانی مصدومان تیم هستند و جلیلی و علی‌محمدی برای این بازی ۳ اخطاره هستند.

داوری؟

قضاوت بازی استقلال را همه دیدند و دیدند که در این مسابقه ۲ پنالتی برای ما در دقیقه ۹۰ نگرفتند اما اینها اظهار ضعف نیست و فردا بسیاری قوی هستیم و اشتیاق داریم که بازی را به سود خود به پایان برسانیم و اگر هوا اجازه دهد، فردا بازی خوبی می‌شود.

عدالت در لیگ برتر

هرکس اهل منطق باشد، از این برنامه‌ریزی ابراز نارضایتی می‌کند زیرا در بازی قبلی گسترش‌فولاد ۷ روز استراحت کرده بود، در حالی که ما ۴ روز استراحت کرده بودیم و در این برنامه‌ریزی عدالت رعایت نشده بود.به هر حال تیم ملی فرزند برومند لیگ است و درست است که اگر خیلی هم به آن توجه کنیم، خوب نیست اما اگر می‌خواهیم در جام جهانی کیسه بوکس نشویم و مثل جام جهانی ۹۸، آمریکا را شکست دهیم، باید خوب خودمان را آماده کنیم.

لیگ فرسایشی

لیگ را فرسایشی کردیم و مگر چند بار یک مربی و تیم بدنسازی می‌کنند و ما از این مسئله خیلی ضربه خوردیم اما در هر صورت باید به تیم ملی توجه کرد و بازیکنان باید ۴۵ روز قبل از شروع تورنمت جام جهانی تیم به اردو بروند و ۱۵ روز بدنسازی، ۱۵ روز تمرینات تاکتیکی و ۱۵ روز بازی تدارکاتی برگزار شود.اگر بخواهیم لیگ را تعطیل کنیم، اصلاً بازیکنان آماده‌ای در لیگ نداریم و در اردوهای بلند مدت بازیکنان ایرانی عملکرد خوبی ندارند.یک تیم حداقل ۱۵ میلیارد هزینه می‌کند که در لیگ برتر بماند اما با این برنامه‌ریزی، این هزینه‌ها هدر می‌رود و یک تیم سقوط می‌کند.

بخشش دایی

آن مسئله فشار بود و فریاد نبود؛ وقتی رئیس فدراسیون به اتاق یک مدیرعامل می‌رود، آن فریاد نیست، بلکه فشار است.

چرا فجر سرباز نمی گیرد؟

البته هه بازیکنان ملون سرباز نیستند اما مثلا فجر وقتی یک بازیکن سرباز می‌گیرد، در نهایت ۱۰ میلیون به آن می‌دهد اما وقتی حاج‌صفی به عنوان سرباز به تراکتورسازی رفت، ۷۰۰ میلیون گرفت و این تفاوت ۶۹۰ میلیونی دارد و خودتان دیگر در باره آن قضاوت کنید و ما سرباز می‌آوریم که با حقوق ما بسازد اما بقیه بهترین سربازها را می‌آورند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391