برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زمانی: به قلعه‌نویی ۱۱ بازیکن امید بدهند از آنها «شیر» می‌سازد!

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۹ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر همین تیم را از قلعه‌نویی بگیرند و به او ۱۱ بازیکن امید بدهند او از آنها شیر می‌سازد.

حسن زمانی

حسن زمانی در خصوص مشکلات مالی باشگاه استقلال و اینکه این مشکلات تا چه حدودی حل شده است، گفت: خوشبختانه آن بحران اولیه را پشت سر گذاشتیم و از شرایط گذشته تا حدودی خارج شده‌ایم.

وی افزود: منابع پولی تا حدودی تأمین شده و ممکن است قسمتی از مطالبات بازیکنان قبل از پایان سال و قسمتی دیگرسال آیندهپرداخت شود. امیدوارم که دیگر باشگاه استقلال دچار بحرانی که ما پشت سر گذاشتیم، نشود.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر مشکلات مالی نبود شاید پژمان منتظری در استقلال می‌ماند، گفت: متأسفانه اختلاف پولی که بین ما و کشورهای عربی وجود دارد شاید هر ورزشکاری را وسوسه کند که به پیشنهادات مالی پاسخ مثبت بدهد. تصور می‌کنم حرکتی که منتظری انجام داد با توجه به جایگاهی که در بین طرفداران داشت باعث دلخوری آنها شد و البته کادر فنی و هیأت مدیره نیز از او ناراحت هستند. من برای منتظری احترام خاصی قائل هستم ولی او از استقلال به این جایگاه رسیده و کاش با خاطره خوبی از استقلال جدا می‌شد و حداقل طوری از جمع ما می‌رفت که اخبارش را از طریق رسانه‌ها متوجه نمی‌شدیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص بازی روز گذشته آبی‌پوشان نیز گفت: بازی خوبی بود و با توجه به اینکه خیلی از نفرات تیم مصدوم یا محروم بودند تیم نتیجه خوبی گرفت. من تصور می‌کنم استخوان‌بندی استقلال همان تیم سال گذشته است و با وجود اینکه قلعه‌نویی در تیمش محدودیت دارد اما نتایج خوبی می‌گیرد.

وی در خصوص اظهارنظر سرمربی استقلال مبنی بر اینکه هواداران او را درک کنند زیرا او شاکله اصلی تیمش را از دست داده گفت: من به شما با قدرت می‌گویم اگر از قلعه‌نویی این تیم را بگیرندو ۱۱ بازیکن امید به او بدهند از آنها ۱۱ شیر می‌سازد. اگر او چنین حرفی زده شکسته نفسی کرده است و درست است که نیروهای خوبش از استقلال رفته‌اند اما قلعه‌نویی همیشه قلعه‌نویی است، او با مدیریتی که بر تیم دارد کار خود را انجام می‌دهد و فکر نمی‌کنم با جدایی چند بازیکن دچار مشکل شود.

زمانی در خصوص شایعاتی که این روزها پیرامون جدایی قلعه‌نویی در فصل آینده شنیده می‌شود، گفت: مطمئن باشید اولویت هیأت مدیره در سال آینده حفظ قلعه‌نویی است و تا زمانی که او با استقلال قهرمان آسیا نشود در این تیم می‌ماند.

زمانی در ادامه در خصوص عملکرد فتح‌الله‌زاده با این وضعیت پولی باشگاه استقلال گفت: ما سعی می‌کنیم تا جایی که ممکن است اجازه ندهیم کمبودها روی او اثر بگذارد و قبول دارم کهفتح‌الله‌زاده کمی دلخور است اما ما هم به او کمک خواهیم کرد. ما باید با برنامه حرکت کنیم و در هر مقطعی که تیم و کادر فنی نیاز به حمایت دارد این کار را انجام دهیم.

وی در پایان در خصوص جلسه آینده هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: قرار است فتح‌الله‌زاده گزارش کادر فنی را به هیأت مدیره ارائه کند چون ما قرار است در مورد اسپانسرهای تیم در سال آینده صحبت کنیم و تا جایی که ممکن است کاری کنیم بیشترین فشار از نظر مالی روی باشگاه باشد نه وزارت ورزش زیرا باشگاه‌ها باید به خودکفایی برسند و از سویی فشار مالی روی وزارت ورزش نیفتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391