برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده: بازگشت جلالی تصمیم من نبود

چهارشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با اعلام اینکه هیچ نقشی در بازگشت مجید جلالی نداشتم گفت: متن استعفایم را آماده کردم و از تراکتورسازی خواهم رفت.

حمیدزینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در خصوص اتفاقات اخیر تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: من از ابتدای فصل به هیچ وجه موافق حضور مربی داخلی در تیم تراکتور سازی نبودم همه‌ی اتفاقاتی که در تیم افتاد به عدم تخصیص منابع کافی در تیم برمی‌گردد.

وی افزود: متاسفانه منابع مالی تیم تراکتور در حد و اندازه‌های مربی خارجی نبود و ما به ناچار مجبور شدیم از گزینه داخلی استفاده کنیم.

زینی زاده در خصوص انتخاب جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی عنوان کرد: به هیچ وجه موافق جلالی نبودم و به این سرمربی عتقادی نداشتم لذا با انتخاب هیئت مدیره وی انتخاب شد و فراموش نکنید من خودم به عنوان مدیرعامل تیم فقط صاحب یک رای هستم .

مدیرعامل تیم تراکتورسازی تبریز ادامه داد قطعاً معتقدم گزینه‌های خارجی بسیار بهتر از جلالی هستند و اگر ما به این رده در جدول لیگ برتر رسیدیم نتیجه‌ی انتخاب نادرست هیئت مدیره و سرمربی گری جلالی بوده است.

وی در خصوص اقدامات مدیرعامل گفت: ما وظیفه داشتیم از وی حمایت بکنیم نواقص کار را برطرف سازیم از وی حمایت کردیم هوادارن و رسانه‌ها را هم سو و متحد ساختیم به امید این که تیم تراکتور سازی نتیجه لازم را بگیرد اما متاسفانه چنین اتفاقی نیافتاد.

زینی زاده در خصوص استعفای جلالی عنوان کرد: وقتی جلالی استعفا داد من این مطلب را با هیئت مدیره مطرح کردم بنابراین شد جایگزینی برای وی تعیین شود .

در این اوضاع و شرایط تونی بهتر می‌تواند انرژی منفی را به مثبت تبدیل کند من موافق حضور تنی بودم اما هیئت مدیره مخالفت کرد و خواهان بازگشت مجید جلالی شدم.

وی در خصوص بازگشت جلالی نیز تصریح کرد: مجید جلالی با باشگاه تسویه حساب کرده بود و قرار بود با ماشین عازم تهران شود در جلسه‌ای که با مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی تشکیل شد اعضای هیئت مدیره شخص جلالی و خودم در این جلسه حضور داشتم پس از شنیدن نظرات به این نتیجه رسیدیم که جلالی در تیم ماندنی شوند و از آمدن تونی الیویرا منصرف شدم در واقع این تصمیمات اولیه و ثانویه هیئت مدیره است ومن هیچ رایی به غیر از را ی خودم هیچ رای دیگری نداشتم.

حمیدزینی زاده در خصوص نابسامانی‌های اخیر تراکتورسازی گفت: متاسفانه انسجام لازم ونظم و ترتیب تیمی در باشگاه ما وجود ندارد وبه نظر من باید عامل تفرقه افکنی درتیم بررسی شود وقتی من مدیرعامل با هیئت مدیره هماهنگ نیستیم آیا در این شرایط ماندن من به سلاح است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه‌ی مصاحبه از استعفای صریح خود خبرداد و گفت: با توجه به وجود عامل افتراح در تیم و ناهماهنگی‌های موجود از همه‌ی هواداران خداحافظی می‌کنم وبرای تیم تراکتورسازی آرزوی موفقیت را دارم و امیدوارم این تیم با سرمربیگری جلالی وهیئت مدیره بتواند در لیگ جام حذفی و آسیا افتخار آفرینی کند ما به تصمیم هیئت مدیره احترام می‌گذاریم و رسماً استعفای خود را اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: من متن استعفایم را نوشته‌ام و این متن را آماده کرده تا برای تاییده‌ای نهایی هیئت مدیره نظر خود را ابلاغ کنند. من در تیم تراکتور نمی‌مانم امیدوارم در جام های پیش‌رو موفق باشند.

زینی زاده در خصوص عدم هماهنگی خود با هیئت مدیره گفت: با هیئت مدیره تعامل خاصی نداریم زیرا هیئت مدیره به نظرات من که در جهت موفقیت تراکتورسازی‌است احترام نمی‌گذارد و فردا صبح برای پیگیری استعفام عازم تهران خواهم شد.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در خصوص اتخاذ برنامه ۵ ساله از جلالی اعلام کرد من از جلالی هیچ برنامه‌ای نخواسته بودم این درخواست هیئت مدیره بود که با جلالی موافقت کرده واز وی برنامه ۵ ساله بخواهند.

پورجمشیدیان رییس هیات مدیره در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود از وی برنامه‌ی ۵ ساله بخواهند در حالی که این تصمیم موافق نظر من نبود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همه‌ی این اتفاقات در نهایت منجر به موفقیت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391