برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده پاسخ جلالی را داد:هیچکس شما را در اینجا قبول ندارد

چهارشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۸ — گل

به مرور زمان با واقعیت‌ها بیشتر آشنا شدیم و فهمیدیم که حرف با عمل و محتوا با ظاهر بسیار متفاوت است و به من ثابت شد که با جلالی یکسال هم نمی‌شود کار کرد چه برسد به ۵سال!

مجید جلالی و حمید زینی زاده

پس از صحبت های مجید جلالی در مورد سو مدیریت زینی زاده،دقایقی قبل مدیرعامل تراکتورسازی در صحبت با فارس پاسخ این مصاحبه را داد.زینی زاده که مشخص بود حسابی توپش پر است هر چه در مورد سرمربی تیمش میدانست را به زبان آورد.او حتی فاش کرد رقم قرارداد جلالی یک میلیارد و دویست میلیون تومان است که قرار بود او این مبلغ را بین سه انالیزور تقسیم کند ک در نهایت تنها یک انالیزور اورد که آن هم انالیزور نبود!

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ابتدا در مورد اینکه جلالی گفته زینی‌زاده به او پیشنهاد قرارداد ۵ساله در این جلسه داده اما حالا صبحت‌های دیگری مطرح می‌شود اظهار داشت:« ما صحبت‌هایی که داشتیم در ابتدای سال به این دلیل بود که ما ظاهر آقای جلالی را شناختیم نه باطن او را و با هم پیش از این کار نکرده بودیم به همین دلیل شناخت زیادی از او نداریم. همه بازیکنان هم به او آقامعلم و استاد می‌گفتند و ما هم طالب اینگونه صبحت‌ها هستیم ما هم آمدیم با ایشان صحبت کردیم اما به مرور زمان هر چه جلوتر رفتیم با واقعیت‌ها بیشتر آشنا شدیم و فهمیدیم که حرف با عمل و محتوا با ظاهر بسیار متفاوت است و به من ثابت شد که با جلالی یکسال هم نمی‌شود کار کرد چه برسد به ۵سال!»

زینی‌زاده درباره اینکه جلالی ادعا کرده برای حضور تونی در تراکتورسازی قرار است ۱۵۰هزار دلار نصیب کسی شود، پاسخ داد: این حرف‌ها شائبه ایجاد می‌کند قرارداد تونی نصف قرارداد جلالی است. تونی برای خودش و دو دستیار دیگرش ۲۰۰هزار دلار پول می‌خواست که این مبلغ تا زمان لیگ قهرمانان آسیا بود که نصف رقم قرارداد مجید جلالی است. جلالی در ابتدای فصل با ما قراردادی یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومانی امضاء کرده است. قرار بود سه مربی به عنوان دستیار در کنار او باشد و سه مربی هم به عنوان آنالیزور کادر فنی را کمک کند. که این سه آنالیزور تبدیل به یک آنالیزور شد که آن هم حضور آقای حبیبی بود که او هیچ مدرکی در این زمینه نداشت. ایشان یک چهارم این قرارداد را برای ۶ نفر اختصاص داد و ۳چهارم آن را برای خودش برداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391