برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی‌زاده:حسرت بزرگم نیاوردن رئالی‌ها به تبریز است

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۶

مدیرعامل مستعفی تراکتورسازی گفت: استعفایم را برای هیئت مدیره و مدیر کارخانه ارسال می‌کنم و از پایان این وظیفه سنگین خوشحالم.

حمید زینی زاده

حمید زینی‌زاده که استعفایش از سوی هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی مورد پذیرش قرار گرفت اظهار داشت: از هیئت مدیره قدردانی می‌کنم و خوشحالم که این وظیفه سنگین برای من به پایان رسیده است.

وی در مورد اینکه رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده او هنوز استعفای کتبی خود را تحویل نداده و باید آن را به مدیرعامل کارخانه ارسال کند، تصریح کرد: تا روز شنبه استعفای خود را برای اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی در هر کجا که باشند ارسال خواهم کرد.

وی ادامه داد: همه ما برای هواداران پرشور تراکتورسازی تلاش می‌کنیم و من با آنکه در این میان غرورم جریحه‌دار شده حاضر بودم احساسات شخصی‌ام را فدای خوشحالی هواداران کنم.

مدیرعامل مستعفی تراکتورسازی یادآور شد: اگر تصمیمی گرفته شده بود هیئت مدیره باید پای آن می‌ایستاد حتی هواداران بسیاری برای من پیامک فرستادند که بمانم و کار کنم اما هیئت مدیره حتماً تصمیمی گرفته که به مصلحت تیم باشد.

زینی‌زاده خاطرنشان کرد: اگر ۵ نفر هم در ورزشگاه عنوان می‌کردند زینی‌زاده را نمی‌خواهیم من از فردایش سر کار نمی‌آمدم. حتی اگر با ایما و اشاره از سوی مردم به هواداران چنین چیزی به من منتقل می‌شد خودم را به آنها تحمیل نمی‌کردم.

وی افزود: هدف ما باید رضایتمندی هواداران تراکتورسازی باشد. شاید آنها بخواهند کسی در تیم‌شان باشد که حتی اگر تیم با او ببازد هم راضی و خوشحال باشند و در مقابل شاید کسی در تیم باشد که حتی اگر پیروز شود هم هواداران از او راضی نباشند.

مدیرعامل مستعفی تراکتورسازی در ادامه به تسنیم گفت: در این مدت تمام هدف و تلاش‌مان راضی کردن هواداران بود و هر تصمیمی که گرفتم مطابق با خواسته آنها بود. هواداران خونگرم تراکتورسازی هیچگاه تیم خود را تنها نگذاشتند و یار و یاور این تیم بودند. به هر صورت امیدوارم حاصل این اتفاقات هر چه هست موفقیت تراکتورسازی و شادی هواداران باشد.

زینی‌زاده در پایان گفت: بزرگ‌ترین حسرت من این است که می‌خواستم پیشکسوتان باشگاه رئال مادرید را با تمام ستارگانش به تبریز بیاورم و حتی روز گذشته (پنج‌شنبه) باید برای هماهنگی‌های لازم در این زمینه به دبی می‌رفتم که بسیار متاسفم، چرا که نتوانستم این کار را انجام دهم و این کار را برای شاد کردن هواداران تراکتورسازی به نتیجه برسانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391