برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی:در حساب متقضای خرید داماش ۲۲ هزار تومان بود

سه‌شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۸ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت:فضای جذاب فوتبال این جسارت را به خیلی‌ها می دهد که برای معروف شدن با وعده های واهی راهی این کارزار شوند.

امیر عابدینی

امیر عابدینی درباره وضعیت نهایی قرارداد میان باشگاه داماش با شرکت گرند عنوان کرد:طبق برنامه ریزی که داشته ایم قرار است روز چهارشنبه در این باره نشست نهایی برگزار شود.بحث و تاکید ویژه ای که در این باره داریم باقی ماندن باشگاه داماش در رشت به عنوان یکی از دلبستگی‌ها و علاقمندهای مردم خوب این شهر است.مباحث دیگری هم در این باره وجود دارد که در جلسه روز چهارشنبه مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد:در موضوع افرادی که خواهان خریداری باشگاه بودند من دقت و وسواس زیادی به خرج دادم.پس از اتفاقاتی که در سالهای گذشته رخ داد این دقت و وسواس من بیشتر هم شد.تا جاییکه وقتی با گروهی و یا فردی وارد مذاکره می شدم ناگزیر به این بودم تحقیقات وسیعی در زمینه کاری و حتی غیرکاری آن مجموعه انجام بدهم.

مدیرعامل باشگاه داماش افزود:خیلی از بحث‌ها را در همین زمینه ما رسانه ای نکردیم ولی در این مدت افرادی بودند که برای خرید باشگاه ابراز تمایل کردند ولی چیزی در چنته شان نیست.مثلا فردی آمد و گفت من چک دو روز بعد را به مبلغ ۲ میلیارد می دهم و باشگاه را می خرم.گفتم من موافقم ولی یک روز زمان می خواهم و پس از پیگیری که داشتیم دیدم او در حسابش ۲۲ هزار تومان پول بود!

عابدینی گفت:متاسفانه فضای جذاب فوتبال این جسارت را به خیلی‌ها می دهد که برای معروف شدن با وعده های واهی راهی این کارزار شوند.اینگونه افراد برای کسب شهرت و اینکه از رانت فوتبال استفاده کنند به این سمت می آیند در حالیکه افراد ثروتمند برای هرگونه سرمایه گذاری توجیه اقتصادی می خواهند.اینطور نیست که بگوییم فردی که برای مثال در سال ۱۰۰ میلیارد هم درآمد دارد بدون دلیل و پشتوانه راهی فعالیت فوتبالی می شود.به هر حال من با حساسیت زیادی امور را پیگیری می کنم و هرگز این اجازه را نمی دهم باشگاه داماش وارد فضایی شود که بگوییم کاش اصلا مالکیت آن واگذار نمی شد.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391