برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: نظر محمدی‌ با همان حکم قبلی هدایت تیم را بر عهده گرفت

دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۲ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه داماش‌گیلان گفت: افشین ناظمی‌ از سرمربیگری‌ تیم کنار رفت و نظر محمدی با همان حکم سرمر‌بیگری و مدیر فنی تیم هدایت تیم را بر عهده گرفت.

امیر عابدینی

امیر عابدینی مدیر عامل داماش‌ گیلان گفت: هم اکنون خلاء سرمر‌بی دارد و یک بزرگتر‌ باید هدایت تیم را بر عهده بگیرد بر این اساس نظر محمدی با همان حکمش‌ هدایت تیم را بر عهده می‌گیرد. عابدینی‌ درباره عملکرد افشین‌ ناظمی‌ گفت: من از ناظمی‌ تا الان حمایت کردم. بر اساس قانون فوتبال هر تیمی که در ۷،۸ بازی نتیجه نگیرد مشکلات فنی دارد. بر این اساس ناظمی مربی جوان نتوانست‌ شرایط تیم را بهبود ببخشد‌، به هر حال ما قبل از سقوطمان‌ به لیگ دسته یک اقدام کردیم و سرمربی‌ را تغییر دادیم. وی در ادامه اظهار داشت: من با کادر اجرایی و فنی مذاکره کردم و آنها هم موافق تغییر کادر فنی بودند.

عابدینی‌ بیان کرد: ناظمی با اینکه می‌دانست توانایی تغییر وضعیت داماش را ندارد استعفا‌ نداد به هر حال برخی از مربیان برایشان نان مهمتر از شهرت است. وی بیان کرد: به هر حال ما دوست نداشتیم‌ ناظمی را از دست بدهیم و حق و حقوقش را هم می‌دهیم. وی درباره گزینه‌های سرمربیگری‌ داماش گیلان بیان کرد: با سه، چهار گزینه مذاکره خواهیم کرد اما به نظر می‌رسد جذب یک سرمربی‌ جدید این فصل برای تیم ما جواب ندهد به هر حال نظر محمدی قرار است تیم را از شرایط بحرانی خارج کند. احتمال این است که نظر محمدی تا پایان هدایت تیم را بر عهده بگیرد.

وی عنوان کرد: من امروز با جهانپور‌ یکی از بزرگان فوتبال گیلان جلسه‌ای خواهم داشت تا وی را راضی کنم تا به عنوان مدیر فنی بالای سر تیم باشد. عابدینی‌عنوان کرد: مسائل مالی هنوز برطرف نشده است و تیم دچار بحران شدیدی شده است به هر حال من امروز جلسه ای با یک سرمایه‌ گذار دارم و اگر با یکدیگر به توافق برسیم مشکلات مالی باشگاه داماش گیلان تا حدودی برطرف خواهد شد. وی در پایان درباره مدیر عاملی پروین خاطر نشان کرد: تیم پرسپولیس به قهقرا رفته است و بهتر است درباره این باشگاه صحبت نکنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391