برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امید عالیشاه دچار پاره‌گی همسترینگ شد

سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

کادر پزشکی پرسپولیس براساس MRIصورت گرفته روی پای امید عالیشاه اعلام کرد؛ این بازیکن دچار پاره‌گی همسترینگ شده است و به این ترتیب تا چند هفته دور از میادین خواهد بود.

امید عالیشاه

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: MRIانجام شده روی پای عالیشاه نشان از پاره‌گی همسترینگ دارد.

این پاره‌گی در همان عضله ولی در بخش دیگری از آن روی داده و ارتباطی به آسیب‌دیدگی قبلی وی ندارد. البته از نظر پزشکی یک قانون است که احتمال بروز این آسیب‌دیدگی در عضله‌ای که قبلا دچار آن بوده تا مدتی بالا خواهد بود.

البته پاره‌گی عضله همسترینگ عالیشاه تفاوت دیگری هم با آسیب دیدگی قبلی وی دارد. دفعات قبل پاره‌گی کامل بود اما اینبار اتصال در بخش‌هایی وجود دارد و پاره‌گی بریده بریده است و خفیف‌تر محسوب می‌شود. کادر پزشکی پرسپولیس با اعلام اینکه عالیشاه در بازی با سپاهان حضور ندارد، عنوان کرد که این بازیکن باید چند هفته‌ای برنامه‌های درمانی از جمله فیزیوتراپی را دنبال کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391