برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عالیشاه: آمدم شوک بدم، شوکه شدم

پنجشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۱ — باشگاه خبرنگاران

هافبک پرسپولیس گفت: بد زمانی ما را به حاشیه بردند و دچار مشکلات شدیم. مشکلات همچنان وجود دارد ولی بچه‌ها دلشان برای یک فصل زحمتی که کشیده‌اند می‌سوزد و تمام ۱۸ امتیاز بعدی را می‌خواهیم.

امید عالیشاه

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس امید عالیشاه اظهار داشت: این آسیب‌دیدگی خیلی بد روی اعصاب من رفته است. باورم نمی‌شود که برای سومین بار از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم. این دفعه که چند بازی هم کردم. گفتم دیگر تمام شد، اما ناغافل در این بازی باز هم دچار آسیب‌دیدگی شدم. در واقع این دفعه روح و روان من پاره شد، نه عضله همسترینگ. مانده‌ام با این همسترینگ چه کنم. وی ادامه داد: در طول دوران فوتبال مصدومیت از این دست نداشتم.

عضله همسترینگ طوری است که در استارت‌ها و سرعت خیلی تحت فشار قرار می‌گیرد. من هم که آرام و قرار ندارم. اینقدر ورجه وورجه کردم تا دوباره کار دست خودم دادم. بعد از بازی‌هایی که کردم اصلا فکر نمی‌کردم دوباره این اتفاق روی بدهد. در یک صحنه همانجا که استارت و بعد توی سر توپ زدم و دوباره شوک دادم که فرار کنم یک لحظه احساس کردم عضله پایم جمع شد و بعد ول کرد. همانجا بود که این اتفاق روی داد. هافبک سرعتی پرسپولیس درباره شرایط خود خاطرنشان کرد: حداقل ۳، ۴ هفته‌ای طول می‌کشد تا مشکل برطرف شود، باید خودم را از نظر روحی حفظ کنم و به طور حتم با قدرت بر می‌گردم. این هم بدشانسی ما بود که برایم قابل توضیح نیست، اما امیدوارم دیگر تکرار نشود. خودم قول می‌دهم که دیگر این اتفاق نیفتد ولی باید دید نظر جناب همسترینگ چیست؟ وی درباره شرایط تیم بعد از ناکامی‌ها در پنج بازی اخیر تصریح کرد: این چند هفته برای ما داستان عجیب و غریبی شد. یک دفعه همه مشکلات، حاشیه‌ها و اتفاقات با هم روی دادند. از یک طرف مشکلات مالی بود. از سوی دیگر حاشیه‌هایی که برای بعضی بچه‌ها و تیم بوجود آوردند.

در این مدت اتفاقات مدیریتی هم داشتیم ولی فکر می‌کنم از این هفته شرایط تغییر می‌کند. احساسم که این را می‌گوید، ما اگر ۶ بازی بعدی را ببریم حتما قهرمان می‌شویم. عالیشاه درباره محتمل بودن چنین نتیجه‌ای خاطرنشان کرد: این بازی با سپاهان خیلی مهم است. با پیروزی در آن به دور رقابت بر می‌گردیم. مشکلات هنوز وجود دارد ولی بچه‌ها دلشان برای یک فصل زحمتی که کشیده‌اند می‌سوزد. بد موقعی برای ما مشکل و حاشیه درست شد ولی الان چیزی برای از دست دادن نداریم و از این هفته برای گرفتن تمام ۱۸ امتیاز بعدی تلاش می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391