برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فر:از پله‌ها فرارکردم تا با کاشانی رودررو نشوم

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۵ — گل

فوتبال از دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد سیاسی شد.من مدیر عامل پرسپولیس بودم که یک روز آقای علی آبادی من را خواست و گفت می خواهیم پرسپولیس را بدهیم به حبیب کاشانی

محمد حسن  انصاری فرد

محمد حسن انصاری فرد بازیکن و مدیرعامل سابق پرسپولیس در خلال برنامه شب گذشته ورزش از نگاه دوصحبتهای جالبی درباره برکناری اش از پرسپولیس مطرح کرد .انصاری فر گفت:«فوتبال از دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد سیاسی شد.من مدیر عامل پرسپولیس بودم که یک روز آقای علی آبادی من را خواست و گفت می خواهیم پرسپولیس را بدهیم به حبیب کاشانی.وی گفت با اینکه کاشانی در انتخابات شهرداری تهران از من حمایت نکرده و به قالیباف رای داده اما در شهردار شدن احمدی نژاد نقش داشته و باید مدیریت پرسپولیس را به او بسپاریم.» وی ادامه داد:« روزی سعیدلو با من تماس گرفت و گفت بروم به دفترش.من رفتم و سعیدلو گفت قرار است کاشانی و بیادی به اینجا بیایند.به من هم گفت باشم چون قرار است مدیریت پرسپولیس را به اینها بسپاریم اما من آنجا نماندم و گفتم نمی خواهم با آنها رودررو شوم چون اصول خودم را دارم.»

انصاری فر گفت: من تا دیدم آقای سعیدلو رفت در یک اتاق دیگر از دفتر او بیرون زدم و از طریق پله‌ها ساختمان کوثر را ترک کردم . به هرحال قسمت این بود پرسپولیس به آقای کاشانی برسد ...

انصاری فر در برنامه دیشب نکته جالبی از تجربیات دوران مدیریتش در پرسپولیس گفت. او تاکید داشت وزارت ورزش نکلیف خودش را با پرسپولیس روشن کند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391