برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: تکلیف توافق نهایی با وینگادا امروز یافردا روشن می‌شود

شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۳ — ایسنا

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال از روشن شدن تکلیف توافق نهایی با وینگادا حداکثر تا یکشنبه (فردا) خبر داد و گفت: نظرات‌مان به هم نزدیک بود و از او خواستیم یک کمک مربی با خودش بیاورد و حتی‌الامکان دستیار اول و مربی بدنسازش ایرانی باشد.

هادی آیت اللهی

سیدمحمدهادی آیت‌اللهی، درباره توافق با نلو وینگادا برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال المپیک، اظهار کرد: جلسه خوبی با او برگزار کردیم و علاوه بر شنیدن نظرات وینگادا، نظرات‌ خودمان را هم به وی عنوان کردیم. برنامه‌ای را برای تیم المپیک به این مربی پرتغالی دادیم و متقابلا برنامه‌ای هم از او دریافت کردیم. نظرات‌مان در همه مباحث بسیار به هم نزدیک بود و قرار شد پاسخ نهایی را به ما بدهد.

وی در واکنش به اینکه اتفاقا وینگادا هم گفته است منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال می‌ماند، تصریح کرد: در نتیجه جلسه‌ای که بنده هم در آن حضور داشتم، ما شرایط قطعی فدراسیون برای همکاری با او را اعلام کردیم و مقرر شد پس از گذشت ۳ روز کاری، پاسخ نهایی را از او دریافت کنیم. وینگادا در صورت پذیرش موارد مدنظر ما، موافقتش را امروز (شنبه) یا فردا به صورت کتبی برای ما ایمیل خواهد کرد تا مقدمات عقد قرارداد و همکاری با او فراهم شود.

نایب‌رییس اول فدراسیون در واکنش به اینکه وینگادا گفته است در بعضی از موارد به فدراسیون تخفیف‌هایی داده و آیا این تخفیف‌ها شامل دستمزد وی می‌شود یا موضوع دستیارانش در کادر فنی به ایسنا گفت: در کلیه زمینه‌ها ما درخواست‌هایی داشتیم که به او گفتیم. به طور مثال در بحث دستیارانش ما خواسته‌ایم تا در کادر فنی حتی‌الامکان از مربیان ایرانی به عنوان دستیار انتخاب شود و به طور مشخص دستیار اول او مربی ایرانی باشد.

وی در پاسخ به اینکه آیا با حضور دو دستیار او یکی به عنوان کمک مربی و دیگری به عنوان مربی بدنساز که به صورت کارمحوری دستمزد بگیرد موافقت کردید نیز اظهار کرد: در بحث کمک مربی او چنین شرایطی را بیان کردیم که به میزان مدت حضوری که در اردوها بوده و در خدمت تیم ملی خواهد بود،‌ دستمزد دریافت کند. درباره مربی بدنسازی هم به وی گفتیم که در ایران مربیان بدنساز خوبی داریم که می‌توانیم از ‌آنها استفاده کنیم.

آیت‌اللهی همچنین گفت: ما از ابتدا گزینه‌های ایرانی را هم مدنظر داشتیم اما هیچ مذاکره‌ای در این‌باره انجام نداده و تنها در صورتی که با وینگادا سرمربی تیم المپیک نشود، برای بررسی گزینه‌های داخلی اقدام خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391