برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت اللهی: وینگادا می‌تواند ناکامی امید را پایان دهد

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

آیت الهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: وینگادا‌ با در نظر گرفتن دلایل متعددی انتخاب شده یکی از آن دلایل پایان دادن به ناکامی صعود تیم ملی المپیک است.

نلو وینگادا

آیت اللهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد وینگادا چنین اظهار کرد: یکی دو ماهی است که برای وضعیت تیم ملی امید و انتخاب سرمربی این تیم جلساتی گذاشته ایم و تیم ملی امید چهار دهه است که موفق نشده به بازی های المپیک راه یابد باید تمام شرایط را فراهم کنیم تا تیم ملی بتواند به بازیهای المپیک راه یابد و تمام این فاکتورها را در نظر گرفتیم و به این نتیجه رسیدیم که بهترین گزینه وینگادا می تواند باشد، در کارنامه ی وی سرمربی گری تیم های ملی چین، پرتغال، مس دیده می شود. آیت الهی در ادامه افزود: چهارشنبه هفته گذشته وینگادا به تهران آمد و با این مربی صحبت هایی انجام شد و قرار بر این شد امروز نتیجه از طرف وینگادا اعلام شود که وی ابراز تمایل و رضایت کردند و ما هم در نزدیک ترین زمان نظر خود را اعلام می کنیم.

** دستیاران تا دو سه روز آینده اعلام می شوند

نایب رئیس اول فدراسیون در مورد دستیاران سرمربی تیم ملی بزرگسالان و امید اظهار کرد: هفتم اسفند اولین اردوی تیم ملی است و برای انتخاب دستیار طراز اول تیم های ملی جلساتی برگزار کردیم، باید گزینه‌ای را انتخاب کنیم که جوابگو تمام مسائل باشد، با گزینه های متعددی صحبت کرده ایم تا دو یا سه روز آینده نتیجه را اعلام خواهیم کرد، ابتدا منتظر نظرات وینگادا هستیم تا بتوانیم دستیار وی را انتخاب کنیم و در مورد دستیار کی روش ابتدا منتظر هستیم تا وی از سفربرلین باز گردد و کفاشیان در مورد برخی از بندهای قرار داد کی روش با وی به توافق برسند بعد از این توافق در مورد دستیاران صحبت خواهند کرد. آیت اللهی در مورد کاندلاس سرمربی تیم ملی فوتسال اظهار کرد: بعد از اتمام بازی های میانمار با وی هم جلسه ای می گذاریم و صحبت های نهایی را انجام می دهیم در این جلسه این مورد را در نظر خواهیم داشت که وی کارهای ماندگاری برای فوتسال ایران انجام داده یکی از این کارها و مهم ترین آن مشاوره ای است که به تیم ملی بانوان دادند و دیگری نسل جدید فوتسال را به این جامعه شناساند، این نسل توانایی این را دارد که تا سال‌ها بعد برای فوتسال ایران مقام بدست بیاورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391