برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزیان: پول نرسد بازیکنان تمرین را تحریم می‌کنند

یکشنبه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۸ — فارس

مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکنان تیم اعلام کردند که اگر پولی به دست‌شان نیاید تمرین را تحریم می‌کنند.

سعید عزیزیان ،‌ در خصوص مشکلات مالی تیم فوتبال صبای قم گفت: خوشبختانه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و نتایج قابل قبولی به دست آورده‌ایم اما مشکلات مالی تیم هنوز حل نشده و بازیکنان به این دلیل به مشکل خوردند چرا که زندگی آنها با فوتبال می‌چرخد و باشگاه باید قدر چنین بازیکنانی را بداند. البته من می‌دانم که آقای کشوری‌فرد مدیرعامل تیم به دنبال پول است اما چون صبا وابسته به استانداری قم است، فعلا پولی به باشگاه تزریق نشده است.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم هم اعلام کردند که اگر پولی به دست‌شان نیاید تمرین را تحریم می‌کنند. باید بگویم چکی که دست بازیکنان صباست متعلق به ۳ ماه قبل است که هنوز پاس نشده و بازیکنان اعلام کردند که اگر مطالبات‌شان پرداخت نشود بعد از تعطیلات دیگر بر سر تمرین حاضر نخواهند شد.

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال صبای قم درباره اینکه گفته می شود کادر فنی این تیم پول گرفته اما بازیکنان نگرفته‌اند، تصریح کرد: از زمانی که کادر فنی جدید به صبا آمده ما فقط ۷ درصد از پول‌مان را گرفتیم و این در حالی است که بازیکنان تنها ۲۷ درصد از پولی که باید می‌گرفتند، گرفته‌اند.

عزیزیان در پایان گفت: البته ما مربی هستیم و تابع باشگاه اما بچه‌ها هم حق دارند چون زحمت می‌کشند و این احساس را دارند که اگر این ۴ بازی هم تمام شود دیگر کسی سراغ‌شان را نمی‌گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391