برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیاری‌زاده: هنرپیشه‌ها نباید در مورد فوتبال کارشناسی کنند

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۷ — خبرآنلاین

کاپیتان استقلال خوزستان معتقد است که اظهارنظر بازیگران سینما و تلویزیون در مورد فوتبال نشان می‌دهد که در ایران توجه ویژه‌ای به این رشته ورزشی می‌شود. البته سهراب تاکید می‌کند که آنها حق ندارند در مورد فوتبال به صورت کارشناسی صحبت کنند.

سهراب  بختیاری‌زاده

بختیاری‌زاده ابتدا در مورد چشم‌گیر شدن ورود سینمایی‌ها به بحث ‌های فوتبالی می‌گوید:« اینکه بازیگران یا هنرمندان در مورد فوتبال صحبت می‌کنند، نشان می‌دهد که این رشته ورزشی جایگاه ویژه ای در جامعه دارد. این موضوع باعث خوشحالی است که فوتبال مورد توجه قشرهای مختلف قرار گرفته ولی مطمئنا کارشناسی در مورد این رشته ورزشی کار هر فرد یا قشری نیست و من معتقدم که هر چیزی باید اصول خاص خودش را داشته باشد.»

او در ادامه حرف‌هایش تاکید می‌کند:« ما نباید با اظهارنظر در مورد مسائلی که اطلاعات کامل و کارشناسانه‌ای از آن نداریم همه چیز را به هم بریزیم و یک بی‌نظمی به وجود بیاوریم. من دوستان هنرمند یا بازیگر دارم و این باعث خوشحالی من است، شاید چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرم ولی هر فردی اگر بخواهد در مورد موضوعی که زیاد اطلاع ندارد صحبت کند، باید نظرهایش به صورت سطحی باشد تا به هم ریختگی به وجود نیاید.»

او در قسمت دیگری از حرف‌هایش می گوید:« من بارها گفته‌ام که به عنوان مثال برای تهیه یک فیلم زحمات زیادی کشیده می‌شود. یک مجموعه چند ماه تلاش می‌کنند و سختی می‌کشند تا در نهایت یک فیلم ۲ ساعته را آماده کنند و ما هم پای تلویزیون آن را تماشا کنیم. با این حال من به عنوان یک فوتبالیست هیچ وقت حق ندارم که در مورد جزییات فیلم نظر بدهم یا بخواهم فلان ایراد را بگیرم. این کار اشتباه محض است.»

بختیاری‌زاده ادامه می دهد:« گاهی اوقات برخی افراد می‌گویند ما عاشق فوتبال هستیم و به همین دلیل دوست داریم در موردش نظر بدهیم. این اما بهانه خوبی نیست،مثلا اگر یک فوتبالیست عاشق سینما باشد آیا می‌تواند بدون اینکه اطلاع زیادی داشته باشد به خودش اجازه بدهد تا در مورد فلان فیلم اظهارنظر کند؟ متاسفانه گاهی اوقات خیلی چیزها سر جای خودش قرار ندارد.»

بختیاری‌زاده تاکید می‌کند:« در فوتبال به اندازه کافی پیشکسوت،صاحب نظر و کارشناس وجود دارد که بخواهند در مورد این رشته ورزشی کارشناسی کند. من معتقدم که هنرمندان و هنرپیشه‌ها عزیز هستند و آنها هم برای این کشور افتخارآفرینی می‌کنند ولی نباید در مورد فوتبال کارشناسی کنند. لطفا اجازه بدهید که هر چیزی سر جای خودش قرار داشته باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391