برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازی با راه‌آهن ۹ امتیازی است!

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۴ — تسنیم

سرمربی فجر معتقد است که بازی با راه آهن به جهت اهمیت ویژه برای آنها در مقطع فعلی حکم ۹ امتیاز را دارد.

محمود یاوری

محمود یاوری در خصوص دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل راه آهن سورینت گفت: همه می‌گویند بازی ما با راه آهن ۶ امتیازی است اما من در این مقطع حساس ارزش این دیدار را برای تیم‌مان یک بازی ۹ امتیازی می‌دانم.

سرمربی فجرسپاسی در خصوص وضعیت داوری‌ها عنوان کرد: بر اثر اشتباهات داوری امتیازات حساسی را از دست دادیم. از کمیته داوران استدعا دارم که داوران کم تجربه را برای قضاوت بازی‌های فجر انتخاب نکنند و نگاهی مانند موش آزمایشگاهی به تیم ما نداشته باشند چون تیم فجر شهیدسپاسی و نماینده یک استان در لیگ برتر قداست دارد.

یاوری درباره پاداش‌های در نظر گرفته شده برای بازیکنان اظهار داشت: بازیکنان فجرسپاسی فقط برای پول نمی دوند اما مسلما وقتی بازیکن توجه بیشتری می بیند دلگرم تر شده و با روحیه بیشتری برای تیمش تلاش می کند. مسلما بازیکنان ما بهتر و با روحیه بالاتری برای تیمشان در بازی های آینده تلاش خواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391