برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازرس و حسابرس باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال منصوب شد

جمعه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۲ — فارس

نماینده تام الاختیار وزیر در باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بازرس و حسابرس این دو باشگاه را انتخاب کرد.

امیررضا خادم، معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانهادر وزارت ورزشدر حکمی سیروس احمدی را به عنوان بازرس و حسابرس وزارت ورزش و جوانان در باشگاه پرسپولیس و استقلال منصوب کرد.

در حکم خادم به احمدی آمده است:

جناب آقای سیروس احمدی

مدیر کل محترم دفتر مدیریت عملکرد

در اجرای سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان و الزام های قانونی در راستای تعیین و تکلیف وضعیت دو باشگاه دولتی محبوب استقلال و پرسپولیس به جنابعالی ماموریت داده می شود با بهره گیری مؤثر و مناسب از تمامی ظرفیت های موجود به اتفاق کارشناسان از تاریخ ۲۶/۱۱/۹۲ ضمن استقرار گروه های بازرسی و حسابرسی در شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس، اقدام های لازم را به منظور رسیدگی آخرین وضعیت اداری و مالی، دیون و تعهدات، اموال منقول و غیر منقول، درآمدها و هزینه ها، قراردادها و اسناد مالی و غیره باشگاه مزبور بعمل آورده و گزارش جامعی از نتایج حاصله را با توجه کامل به قوانین و مقررات به صورت مستند و مستدل با هماهنگی و استفاده از تجربیات اداره کل حقوقی گزارش نمایید. بدیهی است، بر همین اساس اقدامات مورد نظر در خصوص بررسی عملکرد شرکت فرهنگی ورزشی استقلال متعاقبا اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391