برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنگر: به پروین گفتم مشکلات بازیکنان را حل کند

سه‌شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۹ — فارس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از پروین خواهش کردم مشکلات بچه‌ها را حل کند و من مهم نیستم.

محسن بنگر

محسن بنگر ، ابتدا در خصوص اخباری مبنی بر ناراحتی رویانیان از وی گفت: من بعید می‌دانم که این مسئله درست باشد. من خودم دو سال از نزدیک دیدم که رویانیان چه زحماتی را برای باشگاه پرسپولیس کشیده است. او آدم بسیار خوب و به خاطر پرسپولیس به همه رو انداخت و به نظرم همیشه یاد و خاطره‌اش در پرسپولیس می‌ماند.

وی افزود:‌ من با سردار هیچ مشکلی نداشتم و همیشه هم از او حمایت کامل می‌کنم. معتقدم اوبرای این تیم زحمات زیادی کشیده و همه باید قدر آن را بدانند. حتی چند سال دیگر هم این سؤال را از منبپرسید باز هم می‌گویم رویانیان در حق پرسپولیس خیلی زحمت کشید و یادآن را فراموش نمی‌کنم. اما چند مدت پیش احساس کردم رویانیان از دست من ناراحت است که من فکر کنم این موضوع درست نیست. من رویانیان را همیشه دوست دارم و هیچ وقت زحماتش را در باشگاه نادیده نمی‌گیرم.او زحماتی برای باشگاه کشید که باید به نظرم دست و پای او را طلا گرفت.

وی در خصوص تمرین نکردن امروز بازیکنان نیز گفت: من نمی‌دانم برخی خبرها از کجا نشات می‌گیرد، نیم متر برف روی زمین بود و ما هم تمرین نکردیم. مسئله فقط همین بود!

وی افزود: با این حال من خودم به پروین گفتم به فکر من نباشد؛ اما به فکر این بچه‌ها مخصوصا جوانترها باشد. من حاضرم بدون پول هم برای پرسپولیس بازی کنم و فقط باید به مشکلات این بچه‌ها رسیدگی شود. آنها همقول‌هایی دادند و کارهایی انجام دادند که به نظرم باید مشکل این بچه‌ها را حل کرد که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391