برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چینی: صحبتی در مورد تیم ملی و صادقیان نداشتم

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۴ — فارس

مربی تیم ملی زیر ۲۲ سال ایران گفت: به هیچ وجه مصاحبه ای در مورد اتفاقات تیم ملی زیر۲۲ سال و به خصوص پیام صادقیان نداشتم.

پیام صادقیان

علی چینی در مورد صحبتی که از او در ارتباط با پیام صادقیان مطرح شده بود گفت: اصلا چنین صحبتی انجام ندادم و به هیچ وجه مصاحبه ای در مورد اتفاقات تیم ملی زیر۲۲ سال و به خصوص پیام صادقیان نداشتم.

وی با اشاره به اینکه قبلا هم اعلام کرده بود حاشیه‌ای در تیم ملی ندیده‌ام افزود: هیچ صحبتی در مورد تیم ملی زیر ۲۲ سال به خصوص صادقیان انجام ندادم. چطور می‌شود اول بگویم چیزی در تیم ملی ندیدم بعد بخواهم اعلام کنم در اتاق بازیکنان سیگار پیدا کردم. این صحبت‌ها کمکی به فوتبال ایران نمی‌کند. مگر در هتل و در یک اتاق فقط بازیکنان تیم ملی استقرار پیدا می‌کنند و قبل از آن کسی به هتل نمی‌آید.

چینی تأکید کرد: پیام صادقیان بازیکن بسیار خوبی است. یکسری افراد می خواهند صادقیان را خراب کنند به همین دلیل دست به هرکاری می زنند. شاید در سبک فوتبال او کمی شیطنت وجود داشته باشد اما او می تواند سالیان زیادی بهفوتبال ایرانکمک کند. باید اجازه دهیم صادقیان رشد کند. یکی از افرادی هستم که به بازی این بازیکن علاقه دارم. صادقیان می‌تواند سال هابه فوتبال ایران کمک کند.

وی در پایان گفت: مطرح کردن این حواشی چه سودی برای فوتبال ایران داشت. آیا این صحبت‌هایی که در مورد بحث قلیان شد توانست به فوتبال ایران کمک کند. باید روی جوانان و استعدادهای فوتبال کار کنیم و به راحتی با بیان کردن مسائلی که از آن اطمینان نداریم به استعدادهای فوتبال صدمه نزنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391