برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی:منظور دایی اصلا به زحمتکشان شهرداری نبود

جمعه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۸ — اوج نیوز

مربی تیم پرسپولیس گفت:متاسفانه برخی می خواهند عناد کنند و به هر بهانه ای دنبال این هستند که برای علی دایی مشکل ساز شوند.

محمد دایی

محمد دایی درباره شایعات مطرح شده پیرامون اینکه علی دایی به دلیل مشکلات مالی قصد دارد به زودی استعفا بدهد عنوان کرد:این بحث از اساس به دور از واقعیت است.دایی به رغم برخی نا ملایماتی هایی که با او شده است قصد دارد این فصل را به پایان ببرد و به قول خودش همه هدفش این است که فصل را آبرومندانه تمام کند.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود باشگاه تراکتورسازی قبل از حضور تونی اولیویرا در این تیم،با دایی برای فصل آینده مذاکره کرده بود گفت:اصلا چنین بحثی صحت ندارد.دایی سرمربی پرسپولیس است و هنوز ۴ بازی حساس تا پایان فصل باقی مانده است.تراکتورسازی هم چه قبل از حضور اولیویرا و چه پس از آن مذاکره ای با علی آقا نداشت.او با همان عزم راسخی که سراغ داریم در تلاش است تا در این بازی های حساس شرایط خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد.

مربی پرسپولیس درباره انتقادات صورت گرفته به بخشی از اظهارات علی دایی در برنامه ۹۰ که گفته بود خدا به هر کسی استعدادی می دهد،یکی مسی می شود و یکی کارمند شهرداری گفت:متاسفانه برخی می خواهند عناد کنند و به هر بهانه ای دنبال این هستند که برای علی دایی مشکل ساز شوند.سوال من این است مگر غیر از این است که خدا به هر کسی استعدادی داده است؟یک نفر فوتبالیست می شود،دیگری جراح،دیگری تاجر،یکی دیگر معلم.خدا به اندازه تلاش هر کسی به او می دهد.کسی که تا شب بخوابد با کسی که از صبح زحمت می کشد نباید تفاوتی داشته باشد؟

دایی افزود:مطمئن باشید اگر حرف دایی مشکلی داشت عادل فردوسی پور همانجا واکنش نشان می داد.لازم هم نیست برخی افراد بروند زحمتکشان شهرداری را به برنامه شان بیاورند تا جو را علیه علی دایی کنند.منظور او اصلا به این عزیران نبود.خدا به علی آقا این قدر عزت داده است که با چنین تخریب هایی برایش مشکل به وجود نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391