برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهمیانی: از تیموریان در مورد برخورد فیزیکی با عشوری پرسیدیم

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۷ — فارس

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با تیموریان در مورد برخورد فیزیکی که با سینا عشوری در دیدار با ذوب‌آهن داشت، سؤال و جواب کردیم.

آندرانیک تیموریان

عنایت‌الله دهمیانی ، در مورد جلسه روز گذشته با تیموریان اظهار داشت: از او خواسته بودیم بیاید تا در مورد برخورد فیزیکی که با سینا عشوری در بازی با ذوب‌آهن اتفاق افتاده بود، توضیح بدهد و می‌خواستیم بدانیم چرا این اتفاق افتاده و این مسئله را بررسی کنیم.

وی در مورد اینکه احتمال محرومیت مجدد تیموریان وجود دارد یا نه، گفت: باید این تخلف بررسی شود که آیا عمدی در کار بوده و شرایط اقتضا می‌کند که محرومیت داشته باشد و زمانی همممکن است اتفاقی باشد که سو‌ء نیتی نبوده که با توجه به توضیحاتی که داده شد. بررسی‌های اولیه را انجام دادیم و فکر می‌کنم تا دو روز دیگر در مورد این مسئله به جمع‌بندی نهایی برسیم.

وی در مورد اینکه در تصاویر تلویزیونی این ضربه عمدی به نظر می‌رسید، گفت: نگاه همه ما از دور است و ما از نزدیک این صحنه را ندیده‌ایم. به همین خاطر هم از تیموریان سؤال و جواب پرسیدیم تا موضوع شفاف‌تر شود و توضیحات را با آئین‌نامه انضباطی تطبیق می دهیم.

دهمیانی در مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس به برخی تخلفات رخ داده شده در دیدار با فولاد در جام حذفی و اینکه امکان کسر امتیاز در مسابقات حذفی وجود ندارد، گفت: تخلف، تخلف است و شامل همه مسابقات رسمی می‌شود و فقط یک رده خاص مسابقات مدنظر نیست و اینگونه نیست چون مسابقات حذفی بوده یا از آن رده مسابقات دیگر بازی برگزار نمی‌شود متخلف را رها و با او خداحافظی کنیم. ممکن است جریمه‌های اشدتر از کسر امتیاز لحاظ شود و قرار نیست تنبیه و مجازات فقط منحصر به کسر امتیاز شود.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه سپاهان به کارت قرمز شریفی اعتراض کرده و امکان دارد رنگ کارت این بازیکن تغییر کند، گفت:‌من هنوز چنین مسئله‌ای را ندیده‌ام.

دهمیانی در مورد شکایت باشگاه استقلال از کی‌روش و اینکه این طرح دعوا از نظر حقوقی درست است یا خیر،‌گفت فکر نمی‌کنم این مسئله قابل اعتنا باشد و چنین شکایتی قابل طرح باشد. این شکایت از نظر حقوقی و قانونی مناسبتی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391