برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده گزینه ایرانی سرمربیگری تیم امید

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۶ — گل

یکی از گزینه هایی که امروز نامش به عنوان مربیان مورد نظر کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال به گوش رسید منصور ابراهیم زاد است

طی چند روز گذشته صحبت بر سر حضور ادواردو نلو وینگادا در راس کادر فنی تیم امید ایران فوق العاده جدی شده بود.وینگادا رابطه خوبی با کارلوس کی روش دارد و از طرفی در فوتبال ایران هم حاضر بوده و از بازیکنان و فضای حاکم بر فوتبال ایران شناخت دارد اما ظاهرا از سوی کمیته المپیک مخافت هایی با استففاده از او صورت گرفته و حضور این پرتغالی در راس کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال کمرنگ شده است تا دوباره شانس گزینه های ایرانی بیشتر شود.

یکی از گزینه هایی که امروز نامش به عنوان مربیان مورد نظر کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال به گوش رسید منصور ابراهیم زاد است که بعد از حضور موفق در ذوب آهن و نفت تهران در راه آهن عملکرد ضعیفی داشت.

در کنار ابراهیم زاده البته از مجید جلالی هم به عنوان یکی از این گزینه‌ها نام برده می شود که مثل ابراهیم زاده تیم هم ندارد و بیکار است اما در مورد مربیان ایرانی بحث پول هم مطرح است؛مثلا شاید ابراهیم زاده در قبال حضر در باشگاهی دیگر برای فصل جدید رقمی بیشتر از سرمربیگری تیم امید دریافت کند و همین مساله اتخاب مربی ایرانی کارنامه دار را سخت خواهد کرد.

همچنین در خبرها آمده حمید استیلی و حمید درخشان هم جزو گزینه‌ها هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391