برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همه در انتظار نتیجه معامله ؛ داماش می ماند؟

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۳ — گل

باید منتظر پایان این التهاب سنگین برای مردم رشت ماند.

شکسنهای متوالی داماش آنقدر ادامه یافته که در حال سقوط آزاد به سمت لیگ ۱ است و چیزی نمانده که این تیم با سر به ته جدول لیگ برخورد کند. این روزها خبر از آمدن اسپانسری برای به عهده گرفتن مالکیت این تیم است و بازار شایعه هم مثل همیشه داغ است.

محل استقرار دفتر مرکزی این برند تجاری در مشهد است و همین کافی است تا شابعات متناقض یکه تاز میدان باشند ... یکی از تغییر اسم صحبت می‌کند و دیگری از انتقال تیم به شهری دیگر تا پشت هواداران این تیم رشنی بلرزد..

اما حالا که صحیت از پایان داماش در رشت است ، باید درباره ارزش واقعی این تیم برای استان صحبت گرد . داماش تیمی بوده که جزهواداران هیچ کس آنرا دوست ندارد و انواع و اقسام بلاهای آسمانی در این فصل بر سر آن آمده است و هیچ بنگاه صنعتی در استان توانایی برعهده گرفتن مسئولیت اداره این تیم را ندارد .با ابن حال دست به دست شدن و رفتن به شهری دیگر به شدت غیرفابل تحمل است .

این روز‌ها که شرکت گرند قصد خریداری و طاهرا انتقال داماش را دارد ، باید یکی از بندهای واگذاری داماش به این شرکت عدم انتقال این تیم به شهری دیگر باشد و شاید بتوان بند دیگری را به آن اضافه کرد و آن هم تغییر نام است. این همان بند محبوب هواداران داماش است.

ظاهرا همین خواسته بااعث شده بود که اختلافات زیادی بین قویدل و عابدینی در داماش پیش بیاید اما اگر چنین باشد باید نفس راحتی کشید ،اگرچه اوضاع فنی نامیزان است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391