برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکوچیچ در دوراهی ماندن یا رفتن از ملوان

دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۷ — ایسنا

مدیر برنامه‌های اسکوچیچ می‌گوید سرمربی فعلی ملوان علاقه‌مند است که در این تیم باقی بماند اما برایش اهمیت دارد که این باشگاه چه هدفی را برای سال بعد در نظر دارد.

دراگان اسکوچیچ

مدیر برنامه‌های دراگان اسکوچیچ درباره تمدید قرارداد این مربی با باشگاه ملوان گفت: پنجشنبه به انزلی رفته بودم و صحبت‌های اولیه را در این باره انجام دادیم. به نظر می‌رسد مدیرعامل و مالک باشگاه تمایل دارند تا قرارداد اسکوچیچ تمدید شود. هرچند او از یک تیم اماراتی که به لحاظ مالی شرایطش بسیار بهتر از ملوان استT پیشنهاد دارد. از سوی دیگر جدا از مسئله مالی برای اسکوچیچ مهم است که ملوان برای سال بعد چه برنامه‌ای دارد. آیا می‌خواهد با همین منوال پیش برود یا افکاری بلندتر دارد.

فیض‌بخش افزود: اسکوچیچ مربی جاه‌طلبی است و می‌خواهد اگر در ملوان بماند، این تیم را رو به پیشرفت بیشتر و ارائه فوتبال زیباتر هدایت کند. البته او از چند باشگاه دیگر ایرانی هم پیشنهادهای جسته و گریخته‌ای دارد اما خودش ترجیح می‌دهد که در ایران و در ملوان حضور داشته باشد چرا که رابطه خوب و عاطفی با مردم انزلی پیدا کرده است. به هر حال سرمربی فعلی ملوان فعلا شرایط حضورش برای سال بعد در این تیم مشخص نیست و نیاز است تا بعد از گذشت مدتی، جلسه‌ای مجدد میان او و مالک و مدیرعامل ملوان برگزار شود تا در نهایت تصمیم بگیریم.

او در پایان با اشاره به شایعاتی درباره حضور اسکوچیچ در تیم ملی امید، اضافه کرد: هیچ صحبتی در این باره فعلا نشده و ما هم تنها چیزهایی شنیده‌ایم. مطمئنا اگر فدراسیون فوتبال تمایل داشته باشد، اسکوچیچ هم می‌تواند مربی خوبی برای این تیم باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391