برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتظر استعفای سلطان باشیم؟

پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۱ — گل

اعتصاب پرسپولیسی‌ها عرصه را بر علی پروین تنگ کرده است. چنین اعتصابی را حداقل در سالهای اخیر کسی به یاد ندارد.

پروین که قبل از این وعده داده بود اگر دولت پرسپولیس را به او بدهد ، بدون یک ریال کمک دولت آن را اداره می‌کند حالا می داند چه کار سختی پیش رو دارد و مدیریت در این فوتبال با مدیریت مدل «صندوق عقب پیکان» خیلی متفاوت است.

اتفاقات اردوگاه سرخ‌ها بدجوری سلطان را شاکی کرده اما راهی برای برون رفت از این مخمصه هم ندارد. حسین هدایتی نشان داده در شرایط کنونی قرار نیست دست به جیب شود و بازیکنان هم پایشان را در یک کفش کرده و مطالباتشان را می خواهند.ادبیات مصاحبه های دایی هم روز به روز تندتر می شود.

دلخوری دایی از سردار

پرسپولیس حدود سه ماه است با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند. دورانی که کفگیر سردار به ته دیگ خورده بود اما برای آبروداری کسی حرفی نمی زد تا اینکه در آستانه دربی این دمل چرکین سرباز کرد.رویانیان زرنگ بود و با یک مصاحبه تند علیه وزیر و استعفای بعدی که می دانست مورد موافقت قرار می گیرد گلیم خود را از این آب بیرون کشید و رخت نظام را بر تن کرد تا از این به بعد با سلام نظامی جواب این و آن را بدهد.

دایی به همین دلیل از دست سردار دلخور است. او که در بدترین شرایط و در ماجرای کامبوزیا تمام قد پشت رویانیان ایستاده بود انتظار نداشت در میانه کار تنهابماند و سردار او را قال بگذارد. شهریار با اعتماد به رویانیان با پرسپولیس قرارداد سه ساله بسته بود اما حالا می بیند اوضاع حسابی تغییر کرده و به قول معروف «روزها همون روزهاست اما روزگار عوض شده».

دادکان نمی آید

پسر حاج مصطفی از همان دوران جوانی هم عاقل تر از پسر مامان نصرت بود. او مثل پروین خودش را وارد هر بازی بی سرانجامی نمی کند. محمد دادکان نمی آید. وزیر هم بعد از آن که شنید هدایتی برای هزینه کردن در پرسپولیس شرط حضور دادکان را قرار داده از دادکان دل کند و شاید با خودش گفت« قرارنیست یکی مثل هدایتی برای ما تعیین تکلیف کند».

موضع سکوت در وزارت

نصرالله سجادی شاگرد پرویز دهداری در هما بود و در دوران حضورش در فدراسیون هم پای استادش ایستاد. او افکاری دارد که با جنس افکار و روحیات پروین سازگار نیست. معاون وزیر ورزش و البته خود وزیر در قبال این اتفاقات فعلا سکوت کرده اند. سکوتی که می شود مفهومش را متوجه شد. اجازه بدهند هیات مدیره منصوب دولت قبلی دست هایش را بالا ببرد و فضا را برای چینش هیات مدیره جدید باب میل وزارت فراهم کند.

استعفاها در راه است؟

از گوشه و کنار شنیده می شود پروین به استعفا فکر می کند. نزدیکان و مشاورانش اما به او گفته اند اینگونه رفتن یعنی حداقل حالا حالاها دور از پرسپولیس بودن. سایر اعضای هیات مدیره هم مشخص نیست چرا مانده اند؟ درباره آنها هم گفته می شود تصمیم به استعفای دسته جمعی گرفته اند. چنین استعفایی را مدیریت استقلال در زمان واعظ تجربه کرده بود.

حالا سلطان هم به خط پایان رسیده است.یک خداحافظ و پایان قصه. بعد از آن تکلیف پرسپولیس چیست؟الله اعلم. از این اما بدتر نمی شود.

دایی نگران قراردادش نیست

دایی اگر چه با پرسپولیس قرارداد سه ساله دارد اما نگران دو سال باقیمانده نیست. او که کمتر از ۳۰ درصد قراردادش را دریافت کرده طبق آیین نامه آزاد است تا از پرسپولیس جدا شود.

بیچاره بازیکنان!

بازیکنان پرسپولیس هیچکدام صورت شفافی از قراردادها و مطالبات خود در اختیار ندارند.قراردادها در باشگاه نیست و در دفتر سعید شیرینی در سعادت آباد- میدان کوثر نگهداری می شود. اتفاقی که برای علی کریمی رخ داده و مبنا را قرارداد ثبت شده او دانسته و الباقی پرداخت‌ها به او را مازاد دانسته اند ممکن است درباره هر یک از بازیکنان رخ دهد. این موضوع دلیل عمده نگرانی‌ها و اعتصابات آنهاست.تنها دلخوشی بازیکنان به حضور سعید شیرینی است. او این روزها تلفن به دست در درفشی فر دیده می شود. بازیکنان با او جلسات دو نفره و سه چهار نفره دارند شاید بتوانند از طریق او به نتیجه ای برسند.یعنی می رسند؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391